• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nepatīkams atgadijums


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

 

1. Tavs niks spēlē : Karlis_Ciska

2. Administrātora niks spēlē :Benjamin_Van_Leeuwen
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://www.bildites.lv/images/uxqmdpeo7fz1qskfop2v.png

4. Apraksts par situāciju :Tā tad šis notika man māja pazuda 3 reizes pēc kārtas un tas man tā besija tad es rakstiju Report ka lai viņi man atdod māju bet viņš mani izkikoja 2 reizes tad es rakstiju report lohs esi kāpēc man kick nav mana vaina ka jums serveris gličo tad viņš man uzlika ban un es sāku rakstīt sūdzību

 

Link to comment
Share on other sites

Bet Nu varēja kaut ko atrakstīt kā piemēram skaidrs mēs mēģināsim risināt šo problēmu nu loģiski ka es vel rakstīšu man gribējās savu māju

Link to comment
Share on other sites

Man Viņa pazuda šādi,Es nopirku viesnīcu tad es atradu māju atdevu numuriņu un nopirku māju ieliku kontā 20k un tad viņa man pēc payday pazuda es zvēru ka es kontā naudu ieliku. Bet varat man noņemt ban vai pamazināt laiku es vairs nelamāšu admiņus,tas nebūtu noticis ja viņš būtu atbildējis šādi Mēs saprotam mēģināsim saprast kas noticis kāds ir jūsu foruma akonts lai varam sarakstīties nevis likt man banu tā ir vienkārši spēlētāja ignorēšana nav pieklājīgi tā darīt. :huh:  :@  :D      Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu var man noņemt banu ja Benjamin man būtu atrakstijais ka mēģinam risināt problēmu man nebūtu bans,Un tos kickus nevarēja saprast kā brīdinājumus

Edited by -JakobMndz
Dubultposts | +2wp
Link to comment
Share on other sites

Labdien Sajā vietā es gribēju parunāt ar visiem skatītājiem un gribēju pateikt esat uzmanīgi samp tur ir daudz hakeri stūlbi admiņi kuri nevar nobanot viņus un cilvēki kuri pat nehako jūs izkiko par aizdomīgu čītu lietošanu tātad manā stāsta par debīlo Benjamin Pašizdomāts nosaukums paldies tātad vis sākās kad man pazuda māja un es rakstiju kādus 4 report bet kā jau debīlais benjamin neko neatbildēja un turpināja spēlēt tāpēc es sāku lamāties viņa atbilde bija ban tad es rakstiju sudzību un uzminiet kāda bija viņa atbilde forumā"Nevajag lamāties uz mums, ka tev māja pazuda."

 

NU *** domāka es to nezinu nu bet tāds lohs tak kad es Ic rakstiju Report tad viņam bija nu *** man ir.

Tad mana atbilde bija"Man Viņa pazuda šādi,Es nopirku viesnīcu tad es atradu māju atdevu numuriņu un nopirku māju ieliku kontā 20k un tad viņa man pēc payday pazuda es zvēru ka es kontā naudu ieliku. Bet varat man noņemt ban vai pamazināt laiku es vairs nelamāšu admiņus,tas nebūtu noticis ja viņš būtu atbildējis šādi Mēs saprotam mēģināsim saprast kas noticis kāds ir jūsu foruma akonts lai varam sarakstīties nevis likt man banu tā ir vienkārši spēlētāja ignorēšana nav pieklājīgi tā darīt.  :huh:   :@   :D      Paldies!"

NU ko lai saka mums debīli cilvēki ir visur apkārt .Tā Nu Paldies visiem foruma lietotājiem.

Un visiem administrātoriem ejat dirst un neaizstāvieties ja zinat kā tā bija jūsu vaina ja beidzot izdomājat man un ban iedodat man 1m ko es jau būtu nopelnijis un es ieteiktu kaut ko salabot lai nezaudējat vel spēlētājus Un vel kaut kas                                                                           A jā Ejat Dirst!!!!

 

  • 0
Link to comment
Share on other sites

ADMINI nevar tev uzlikt māju vai pārbaudīt bija tev māja vai vel kautkas :D un naudu adminiem nav jādod no savas kabatas :D 

Link to comment
Share on other sites

Ooo Vai tas ir kaut kas ko ES dzirdu pag pag nevaru jā sadzirdēju beidzās aizstāvēties *** viņš varēja kaut ko atrakstīt tāda iespēja arī ir nevis mani ignorēt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...