• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [David_Howard]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Matthew_Romet

2. Administrātora niks spēlē : David_Howard
3. Pierādījumi par pārkāpumu : screens
4. Apraksts par situāciju : Pievedu draugu pie bankas uzbraucu uz trepem mani iemeta jail uz 2h par to, ka nonrp.

Link to comment
Share on other sites

Pirmstam stabā ielidoji un neerpoji, iejailoju ar 15 sekunžu nokavēšanos, jo domāju, ka iespējams tev vajag majas kontā naudu ielikt, bet tavam draugam vajadzēja kaut ko bankā . 

Link to comment
Share on other sites

Pirmstam stabā ielidoji un neerpoji, iejailoju ar 15 sekunžu nokavēšanos, jo domāju, ka iespējams tev vajag majas kontā naudu ielikt, bet tavam draugam vajadzēja kaut ko bankā . 

Es vēl tagad čomam skype pārprasīju, domāju, moš mana kļūda, viņš saka, ka stabs čista nekur nebija, dod video vai te nav variantu, jo es arī nekādu stabu neatceros..

 

Ja tev nav video, tad nav arī pamatojuma, jo mēs abi neatceramies, ka es būtu iebraucis kādā stabā

Link to comment
Share on other sites

takš nesāc melot, ka stabā neietriecies pie bankas . Nejailoju bez iemesla un par jailiem nav jāņem pierādījumi .

Link to comment
Share on other sites

Nu bet nav neviena cita, kas tev pateiktu, ka es ietriecos, lai nu ko, es neietriecos stabā pie bankas, čist zinu.

 

Gaidu unjail, nav pierādījumu.... Vai kāds bez Tevis, kas apliecinātu, ka es ieliku stabā.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet nav neviena cita, kas tev pateiktu, ka es ietriecos, lai nu ko, es neietriecos stabā pie bankas, čist zinu.

 

Gaidu unjail, nav pierādījumu.... Vai kāds bez Tevis, kas apliecinātu, ka es ieliku stabā.

Es varu apliecināt. Tev jau arī nav pierādījumu, čomi var teikt, ka tu, piemēram, vispār citā servera stūrī droņiji. 

Edited by -EdwardMndz
Beidz lieki posts // Edward's
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...