• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mack_Makaveli]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Edgar Castellani

2. Administrātora niks spēlē : Acc Dievs Mack Makaveli
3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://prntscr.com/9zj1g0
4. Apraksts par situāciju : Blje tas kad tu esi admins nozime kad driksti dirst virsu parejiem ? Tu blje esi tiesi tads pats ka parejiem , vienigais parejie nav kovai zem tupeles ka tu . Ka tu vispar tiki pie acc , ja edito manu sudzibu par tevi ? Doma es nevaru uzrakstit vell vienu .

Link to comment
Share on other sites

Tu esi normāls, neesmu neko edit, noskaidro no sākma un tad brauc man virsū!

Ko brauc man virsu , kas blje peteris viņu editoja ? Nac unjailo labak , tas kad nosavu ic braliti uzreiz jaliek jaila ? Kaut vai IC iemesls ir ?

Link to comment
Share on other sites

Ko brauc man virsu , kas blje peteris viņu editoja ? Nac unjailo labak , tas kad nosavu ic braliti uzreiz jaliek jaila ? Kaut vai IC iemesls ir ?

ja admini edito, parādās ACP modlogos, lai tad Benja vai Pofo apskatās, kad neesmu neko edit, gudrīts bļāviens.

Link to comment
Share on other sites

ja admini edito, parādās ACP modlogos, lai tad Benja vai Pofo apskatās, kad neesmu neko edit, gudrīts bļāviens.

Bļāviens , nac unjailo , nevis man jasež cietuma deļ ta kad nezini termiņus un rp , blje vins bija mana zona + ir mans ienaidnieks + ietriecas mana masina , dm iemesls ir , kpc met tad jaila ?? Padoma ar galvu , taka nac ig un unjailo

Link to comment
Share on other sites

Par ko šeit īsti sūdzība? Izlem par ko taisies sūdzēties un tad raksti, TC. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...