• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] David_Howard


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Williams_Gonzalez

2. Administrātora niks spēlē :  David_Howard
3. Pierādījumi par pārkāpumu : qkkhg54vrx0kggb0eusv.png
4. Apraksts par situāciju : prost braucu ar fūri augšhā chilliad, ar draugu. naudiņ iepelnīt skatos. čubārs kautkādiem 3 citiem iemet jailā par Kjip ( maini uzvārdu ) pēctam es uzrakstu viņam caur report / kad tu galīgi debīls vai ? )) nu ļoģiski bija aizskārums bet kādā sakarā mani ielika jaila , nomaini uzvārdu uz 16800 sekundēm ? neloģiski . vnk admins izmanto acc savā labā. kā ari ielika vienu citu cilvēku jailā kjipš ( CS (hahahah)  ** Loģika kāda ? ** cilvēks vnk troļļojas ar admin spējām. nedomāju kad vsp tādam vaidzētu adminu... 

Link to comment
Share on other sites

Visus, kuriem ir jāmaina uzvārds liek uz max laiku, kad nomaina, tad izlaiž . To vienu ar tādu iemeslu jailoju, jo viņš vienu novāca (es to neredzēju un nevarēju rakstīt, ka arī bija DM) un pēc tā čaļa novakšanas pieskrēja viņam klāt un OOC čatā pateica "hahaha", tad viņš turpināja ar wepu skraidīt apkārt, paskrēja kādiem trīs mentiem ar wep rokā garām un tad redzēju, ka CS un joka pēc iedevu tādu reason . Domā pirms kaut ko raksti . ;)

Link to comment
Share on other sites

mnu, labi.... atvainojos. bēt kāds tam visam iemesls lai es mainītu nick ? ja es ar šadu nick spēlēju kopš reģistrēšanās ? un neviens man nav bijis aizrādijis admins.. un pēkšņi tu paņem un ieliec jailā par to.. ja nemaldos esmu reģistrējies šajā serverī ar šadu nick jau kā 2-3 gadus...  :sifi3:  :sifi3:  :b_wdremel:  :b_wdremel:

Link to comment
Share on other sites

mnu, labi.... atvainojos. bēt kāds tam visam iemesls lai es mainītu nick ? ja es ar šadu nick spēlēju kopš reģistrēšanās ? un neviens man nav bijis aizrādijis admins.. un pēkšņi tu paņem un ieliec jailā par to.. ja nemaldos esmu reģistrējies šajā serverī ar šadu nick jau kā 2-3 gadus...  :sifi3:  :sifi3:  :b_wdremel:  :b_wdremel:

 

Man itkā jūsu ģiemenes pašreizējā galva teica, lai maini uzvārdu . (Kristaps Gonzalez) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...