• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Benjamin_Van_Leeuwen (AccSavāLabā)


Recommended Posts

  • Tavs niks spēlē: Artūrs Vīds.
  • Administrātora niks spelē :  Benjamin_Van_Leeuwen
  • Pierādījumii par pārkāpumu : SS LEJĀ.
  • Apraksts par situāciju :  Daumants iemeta viņu cietuma , protams ar rp, bija vel sūdzība, šis pēc stundas nepilnas sevi laukā izlaiž, vai tas ir atļauts, es ko esmu palaidis garām noteikumos, nav taču tāda noteikuma..  

     

    Tad kāpēc visiem jāsēž cietumā, kamēr benjamins sēž brīvībā?

    Pagāja 44 minūtes, un Daumants bija off. bet benja sevi izlaiž.

     

    gw3vqpb0zf6cxtxieyz.png

  • y4zp0o9v29ifpf9r57.png
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Varoņi bļe stāvēju afk un kā eju atpakaļ tā jau met rokudzelžus virsū nu normāli. 

2. Viss ar mēru tika sarunāts, bet nē Arturiņ tu jau mums gudrāks esi un visu zinu. 

3. Ai pie dirsas tīri. 

  • Upvote 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Varoņi bļe stāvēju afk un kā eju atpakaļ tā jau met rokudzelžus virsū nu normāli. 

2. Viss ar mēru tika sarunāts, bet nē Arturiņ tu jau mums gudrāks esi un visu zinu. 

3. Ai pie dirsas tīri. 

TU STĀVĒJI AFK? 

Vecīt tu čista stāvēji afk? 

Tu stāvēji vecenes skinā , un bļāvi /s Mēr. 

 

Gaidām moš Daumants iemetīs ss, ka tu nebīji afk , jo tevi tajā brīdi jau uz cietumu veda.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Es nesaprotu ko Jūs pisaties?! Prasat Kelly, un Kelly apstiprinās ka es kā Los Santos Mērs, ziedoju naudu priekš konkursa, un viņa izteica variantu ka varētu sarīkot carmeetupu lidostā, es devu atļauju!

2.Ierodas Daumants, un sāk visus cuffot, +MG!! Benja, Sweets un vēl ir cilvēki kas var to pierādīt..

3.Kur cilvēkam ir smadzenes lai atbrauktu uz lidostu, un sāktu visus arestēt kas tur vienkārši tāpat stāv?

4. Mans secinājums - DAUMANT ATDOD MAN 500K JO TEVIS DĒĻ NEVIENS NEUZVARĒJA KONKURSĀ, UN NAUDU ES ATPAKAĻ NEATGUVU!

 

Ar Cieņu,

Los Santos Mērs Lianio_Won_Leeuwen

3ixoh17awxpjdlypsgcw.png

bfrjt4ummyyoavpwth.png

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

TU STĀVĒJI AFK? 

Vecīt tu čista stāvēji afk? 

Tu stāvēji vecenes skinā , un bļāvi /s Mēr. 

 

Gaidām moš Daumants iemetīs ss, ka tu nebīji afk , jo tevi tajā brīdi jau uz cietumu veda.

Bļa nopērc brilles un izlasi ko es uzrakstiju. Ja tev sūdīgi ar lasīšanu, tad neesmu vainīgs. 

P.S

Te atlaide brillēm ir.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...