• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ray Van Stefanos


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ralfs Van Damme

2. Administrātora niks spēlē : Ray Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Zemāk būs
4. Apraksts par situāciju : Karoč stāvējo skatījos,ja kā karo,tad viens Latvijas talants mani paņēma un izkikoja par prom,es bļad pat nebiju zonā

Iebāz sev dirsā kupātus un,lai tev laba dzīve

 

http://prntscr.com/a42d70

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es izkikoju, 1. Tu nekaroji, 2. Iespējams biji IM, jo mums viņi sniedza nepatiesu informāciju, par to, kas karo, vienu vārdu sakot, zaga biznesu.

Vispār, ja tu stāvēji un skatijies, tad kāpēc tev rokās ir m4 un nedomāju, ka rl tu stāvētu, skatītos, kā mafijas karo, sen jau būtu vagu parāvis.

P.S neesmu Ray Van Stefanos, bet Ray Stefanos :), nebāzīšu sev kupātus nekur!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es izkikoju, 1. Tu nekaroji, 2. Iespējams biji IM, jo mums viņi sniedza nepatiesu informāciju, par to, kas karo, vienu vārdu sakot, zaga biznesu.

Vispār, ja tu stāvēji un skatijies, tad kāpēc tev rokās ir m4 un nedomāju, ka rl tu stāvētu, skatītos, kā mafijas karo, sen jau būtu vagu parāvis.

P.S neesmu Ray Van Stefanos, bet Ray Stefanos :), nebāzīšu sev kupātus nekur!

Attēlojam Reālo dzīvi,ņifiga..

Es RL būtu uz viņiem skatījies?

Es rl uz viņiem būtu bēris

Link to comment
Share on other sites

Attēlojam Reālo dzīvi,ņifiga..

Es RL būtu uz viņiem skatījies?

Es rl uz viņiem būtu bēris

Pirmkārt, Nedomāju gan, diez vai tu būtu tik droši stāvējis, skatījies, kā norisinās mafiju kari, nemieri utt. 100% būtu aizbēdzis prom, lai tev netrāpa.

Otrkārt, forumā tev ir uzlikts, ka tev ir 14 gadi, protams par tavu vecumu es nevaru spriezt, bet pēc tevis teiktā, jā tev ir 14 gadi! Ar ko tu bērtu? Ar bumbiņpistoli, gaiseni, ūdenspistoli? Tev ir 14 gadi, nav ieroču licenzes, kur nu vēl pats ierocis? 

PS. Lai Benja vai Pofo skatās šo sūdzību, pietiks krāt postus!

Link to comment
Share on other sites

Šeit arī parādas RP līmenis serverī... stāvēji skatijies kā cilvēks nogalina cilvēku??? (tā tu pats teici) vai tad tas nav CS???

 

Un raudi,ka kiko tur tikai jailla jaliek (Nekā personīgs,tikai RP līmeni vaig pacelt)

Edited by PoFo*
Lieks posts, +1WP//Bob
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit arī parādas RP līmenis serverī... stāvēji skatijies kā cilvēks nogalina cilvēku??? (tā tu pats teici) vai tad tas nav CS???

 

Un raudi,ka kiko tur tikai jailla jaliek (Nekā personīgs,tikai RP līmeni vaig pacelt)

Kur tur es kādu novācu,tu hujobjak,pis rīci un dabūn wp :3

Pirmkārt, Nedomāju gan, diez vai tu būtu tik droši stāvējis, skatījies, kā norisinās mafiju kari, nemieri utt. 100% būtu aizbēdzis prom, lai tev netrāpa.

Otrkārt, forumā tev ir uzlikts, ka tev ir 14 gadi, protams par tavu vecumu es nevaru spriezt, bet pēc tevis teiktā, jā tev ir 14 gadi! Ar ko tu bērtu? Ar bumbiņpistoli, gaiseni, ūdenspistoli? Tev ir 14 gadi, nav ieroču licenzes, kur nu vēl pats ierocis?

PS. Lai Benja vai Pofo skatās šo sūdzību, pietiks krāt postus!

Kur sakars ar 14 gadiem?

Tu man prasīji,ko es darītu,ja es tur būtu piem tas mafiozņiks,nevis to cik man RL Gadi ir,bļe high rp administratori

Edited by PoFo*
Piedomā ko raksti, +2WP//Bob
Link to comment
Share on other sites

Kas ielika sūdzību tā ir aplama. ja aju tu nekaroji tad tev bija jaiet prom. Jo padomā pats tu RL ja būtu karš tā vienkārši skatītos? :DD

Edited by PoFo*
Lieks posts, +1WP//Bob
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...