• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Ricke_Cardanelli]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Linards_Gonzalez

2. Administrātora niks spēlē :Ricke_Cardanelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pierādījumus moš tu vari iemest, jo man diemžēl nav
4. Apraksts par situāciju : Tātad, tikko ieeju spēlē, iekāpju mehāniķa mašīnā, sāku braukt, nonesu stabu, uzrakstu /do nostrādā drošības josta, traumas nav gūtas, tālāk šis ieliek cietumā uz 9000 sekundēm par PG, paskaidro man lūdzu!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Agdievs rickie tu no augšas vēroji! Nu kāda tev huj razņica bļē tu liec jaila tad ja ir nonrp vai kautkas tamlīdzīgs par braugšanu bez drošības jostām jāsoda takā policijai ne? Un parādi man kautvienu cilvēku kurš liek ''drošības'' jostas sampā! tu pats starpcitu esmu redzējis sampa iekap maha neuzliec ''drošības jostu'' iepis kaukur un noerpo traumu nav nostrdaja drosibas josta! Tu to sāli iespied sevi dziļi caurumā kur saule nespīd

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi dzirdu kautko tādu kad ir jāliek drošības jostas! Bullshit neviens to nedara un tu pats arī nē tu meklē faking sīkākos iemeslus lai jailotu un kautkādu figņu darītu!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nē, es no augšas vēroju. 

Tu ķip dievs esi kas no augšas vēro? Tu ķip dievs burvis esi? kas pavicina savu līko pirksutu un hujas tu esi sodīts saskaņā ar bībeles pantu Jaunās derības 5:3 Mous nodaļās 3 rindkou? Kautkā tā tas notiek?

Edited by -Eddie
Triple post,lieks posts//4WP
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es apbrīnoju jūs.

Kā tev nostrādās drošības josta, ja tu viņu neuzvilksi? Sāc domāt ar galvu nevis ar otru galu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Viņš ir admins, kurš te ceļ rp, bet tu vēl te čīksti. Ja tu rl, neuzvilksi drošības jostu tu kaut ar mazu ātrumu ietriecoties būsi beigts. 

Tur tevi vēl par cs, varēja ielikt tākā muti ciet. 

Edited by respect .
No warn, pls .
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es apbrīnoju jūs.

Kā tev nostrādās drošības josta, ja tu viņu neuzvilksi? Sāc domāt ar galvu nevis ar otru galu.

Пидарас недаделанный!
Link to comment
Share on other sites

Viņš ir admins, kurš te ceļ rp, bet tu vēl te čīksti. Ja tu rl, neuzvilksi drošības jostu tu kaut ar mazu ātrumu ietriecoties būsi beigts. 

Tur tevi vēl par cs, varēja ielikt tākā muti ciet. 

Bļeģ varu derēt kad tu nekad nēerpo kad uzliec drošības jostu Rickie ir vienkārši no abiem galiem nozelēts makarons un piepisās pa jebko atlaist viņū no adina nesaprotu kapēc tādus mudak** ņēm pa adminiem

Link to comment
Share on other sites

pasūkajat pipeli bļe ,Rikijam taisnība,paši nīdat ka vajg rp pacelt ,tagad kad viņš ceļ jūs nīdat...

Иди нахуй, если так хочешь, иди и соси свой мелнкий хуй...

Edited by respect .
izaudz .
Link to comment
Share on other sites

Agdievs rickie tu no augšas vēroji! Nu kāda tev huj razņica bļē tu liec jaila tad ja ir nonrp vai kautkas tamlīdzīgs par braugšanu bez drošības jostām jāsoda takā policijai ne? Un parādi man kautvienu cilvēku kurš liek ''drošības'' jostas sampā! tu pats starpcitu esmu redzējis sampa iekap maha neuzliec ''drošības jostu'' iepis kaukur un noerpo traumu nav nostrdaja drosibas josta! Tu to sāli iespied sevi dziļi caurumā kur saule nespīd

Normāli arī maki runāt vai tikai lamāties?Un pats baigais erperis ķipa esi?Tikai aizstāvi savu draugu!No wp plz!

Link to comment
Share on other sites

DA BĻE SĪKIE NONRPERI. *** JŪS PIEKASATIES NORMĀLIEM CILVĒKIEM? PIE DIRSAS TAS WP, MAN ZAJOBS IR LASĪT ŠITO BUĻĻA MĒSLU. NU HUĻI TU PIEPISIES PIE VIŅA EKSĀMENIEM? PIEPISIES MAN, DAVAJ, ES TAK LĪDZ ČETRIEM PIE PC, SEŠOS CEĻOS, LAI IETU UZ SKOLAS BUSU, STUNDĀS GUĻU, STRĪDOS AR UČENĒM UN PĒC STUNDĀM VISS UZ RIŅĶI IET. TEV KĀDA PIEDRĀZTA DAĻA, KO CILVĒKS DARA? LOH, JA TU NEUZLIEC AR RP TO SIKSNU, ZNAČIT VIŅAS NAV. TEV BĻE LOĢIKAS EKSĀMENS JĀNOLIEK, TAD CITUS SODI. Kā tupaks teica - tikai dievs mani drīkst sodīt, spriest par mani. Lab, pajāt par to wp, vienkārši centos ieskaidrot bērnam patiesību. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

DA BĻE SĪKIE NONRPERI. *** JŪS PIEKASATIES NORMĀLIEM CILVĒKIEM? PIE DIRSAS TAS WP, MAN ZAJOBS IR LASĪT ŠITO BUĻĻA MĒSLU. NU HUĻI TU PIEPISIES PIE VIŅA EKSĀMENIEM? PIEPISIES MAN, DAVAJ, ES TAK LĪDZ ČETRIEM PIE PC, SEŠOS CEĻOS, LAI IETU UZ SKOLAS BUSU, STUNDĀS GUĻU, STRĪDOS AR UČENĒM UN PĒC STUNDĀM VISS UZ RIŅĶI IET. TEV KĀDA PIEDRĀZTA DAĻA, KO CILVĒKS DARA? LOH, JA TU NEUZLIEC AR RP TO SIKSNU, ZNAČIT VIŅAS NAV. TEV BĻE LOĢIKAS EKSĀMENS JĀNOLIEK, TAD CITUS SODI. Kā tupaks teica - tikai dievs mani drīkst sodīt, spriest par mani. Lab, pajāt par to wp, vienkārši centos ieskaidrot bērnam patiesību.

 

Долго трудился? Мудак
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...