• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par {Mack_Makaveli}, BOB, KOVA ieskatāmies


Jon

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]


 


1. Tavs niks spēlē : Jon_Diesel


2. Administrātora niks spēlē : Mack_Makaveli


3. Apraksts par situāciju :Tātad nolēmu ieiet ap 3 naktī paspēlēt sampu, situācija sekojoša! Pēkšņi skatos Diablo_Escobar tagad atpazīstams kā Kurt_Makaveli, padomāju iespējams forumā ir pieteikums mēram par personas datu maiņu, gāju skatīties, bet nekā! Nu lūk stāts ir par to! Citi normāli playeri raksti pieteikumus vārdu maiņai, te viens paņem un vienkārši nomaina bez nekāda pieteikumu! Sāk apnikt tas kad piemēram tie cilvēki kuri ir adminiem draugi, draugs paprasai un admins paņem un vienkārši nomaina niku, vai arī piemēram admins draugu nejailo par RP pārkāpumiem, bet stāts ir par NIKA MAIŅU! Tas kad Mack Makaveli nomainīja nika tam čalim, iespējams savam draugam ir ACC IZMANTOŠANA SAVĀ LABĀ!


ADMINU NOTEIKUMU 6.PUNKTS: http://prntscr.com/a6jp50


CERU BOB Macks tiks sodīts, visiem vienādi noteikumi kā adminiem, tā spēlētājiem, admins nešķiro draugus!


4. Pierādījumi par pārkāpumu 


 ryw4mpjfpqkzr2pjkr6q.png


 uomo03h0383xt77amjsd.png


 


Link to comment
Share on other sites

Es arī bieži apstiprinu bez pieteikuma,bet ja pievienojas ģimenei kādai.


Šajā gadijumā vel tika nomainīts arī vārds,kas man liekas nepieņemami,ja cilvēks maina uzvārdu.


Kad pievienojies ģimenei,tu mani uzvārdu ne viss vārdu.


Šeit izlems bobs.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī pievienojies ģimenei, bet tas nozīme nav jāraksta iesniegums mēram? Tikpat labi es pasaku pievienošos (PIEMĒRS) Weedu ģimenei, jūs tāpat teiksiet pieteikumus forumā! Noteikumi visiem vienādi, iesniegums pie valsts mēra forumā!

 

NOTEIKUMI VISIEM VIENĀDI, uz jums tie attiecas tāpat kā uz mums, parastiem spēlētājiem.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...