• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Ray_Stefanos]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mack Lopez

2. Administrātora niks spēlē : Ray Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://www.youtube.com/watch?v=7FjGkaWgdLQ&feature=youtu.be 
                                                                             http://prntscr.com/a71pn6                         http://prntscr.com/a71q0k
4. Apraksts par situāciju : Karo4, es iespamoju mazo rupnicu, tad atbrauca 1 AM, es to atvacu, pateicu lai nezog.., pectam vel 2 atbrauca, tie mani atvaca, tad kad es jau lidoju ar heliti, vini tur kkadi 6staveja, un visi bera pa manim, tad es ray'am reporta uzrakstiju - tu ko b;e dari? AM gopi, bano.., kick... Sis mani ignoreja, tad kad bija kkur 120sec, vins visus izkikoja, es mierigi zona sezu, parada, ka 60sec, es tads.. fuhh.. sodien vel maza rup. bus musu, un TAD OHUEK, RAYS MANI KICK, CHO B;EEEE????? UN AM NOGOPI BIZZ, zbs , ne? 

 

 

E: P.s : Atljauju rakstit te SM biedriem, tiem beigas japieliek // V_U - Rangs!

Edited by MatT's
Link to comment
Share on other sites

Nu, reāli šodiena ar pārējiem admininiem jau runājām, ka tās krāsas, kas mirgo vis biznesa kara laikā, kka nepareizi rada, iespejams, ka kļūdijos, jo domaju, ka SM ir salatu zals clist, skatijos, ka viena no biznesiem ir tads pats clists, parbaudiju Am clistu, vinjiem ir tumsi zils clists, labi, skatijos kadi clisti mirgo, mirgoja tumsi violets un gaisi violets, nodomaju, ka abas mafijas man melo, njemot vera, ka ta parasti notiek, kikoju visus, kas brauca uz bizz un gaidiju, kad atbrauks kads ar violetu clistu, kkada veida AM pamanijas ielist zona un nozaga bizz, kovam jau aizsutiju, lai so lietu salabo, jo reali nevar saprast, kas isti karo! Jam rita ieliksu video, ja sudziba jau bus aizverta, tad aizsutisu pofo

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, reāli šodiena ar pārējiem admininiem jau runājām, ka tās krāsas, kas mirgo vis biznesa kara laikā, kka nepareizi rada, iespejams, ka kļūdijos, jo domaju, ka SM ir salatu zals clist, skatijos, ka viena no biznesiem ir tads pats clists, parbaudiju Am clistu, vinjiem ir tumsi zils clists, labi, skatijos kadi clisti mirgo, mirgoja tumsi violets un gaisi violets, nodomaju, ka abas mafijas man melo, njemot vera, ka ta parasti notiek, kikoju visus, kas brauca uz bizz un gaidiju, kad atbrauks kads ar violetu clistu, kkada veida AM pamanijas ielist zona un nozaga bizz, kovam jau aizsutiju, lai so lietu salabo, jo reali nevar saprast, kas isti karo! Jam rita ieliksu video, ja sudziba jau bus aizverta, tad aizsutisu pofo

lal, tu no sakuma tikai AM kikoji, bet mani gan nekikoji, jo es teicu, ka es VS DM karoju, BET B;E UZ PEDEJAM SEC IZKIKO, TU JOKO? un ka tad AM panema tik atri bizz?!?!? mani izkiko un AM panem, kautkas te nav labi , vne ? Vari paskaidrot tad, ka AM tik atri panema bizz?!?!

 

Par krasam ari jaa.. kovam tur kkads pi*gec daras ar tam krasam...

Edited by MatT's
Link to comment
Share on other sites

Rays kickoja macku un viens čalis no AM iebrauca mierīgi zonā un viss. Zona pārgāja uz AM

Link to comment
Share on other sites

Es vispariba atrados stacija, saku kikot AM, pec tam saka čatā bļaut, ka jus ari zogat, parbaudīju tos clistus, saku, neko nevareja saprast, izkikoju tevi, lidzko izkikoju tevi paradijos stacija, kamer piespiedu tab un saku fiksi kikot ara AM, pa to laiku kads no viniem jau ielida zona, nejau es speciali tevi izkikoju, bet del ta, ka tie clisti kkadi debili. Un reali uz to bridi es ari biju vienigais admins online, nebija kam paprasit, lidz noblavos skype, lai nak kads paliga!


 



  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...