• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Tony_Taison, Bob ieskaties!


Jon

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jon_Diesel

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu: Būs lejā.
4. Apraksts par situāciju
 Nomainīja čalim niku, bet tam cilvēkam nebij nekāda pieteikuma, pēc tam prasu Tonyam, viņam bij pieteikums, Tony atbild- paskatīšos! Kur loģika, vispirms mainīt, pēctam skatīties? Pats izskatīju nika maiņas pieprasijumus, un tāda TAM cilvēkam nav, nu lūk atkal ACC savā labā, iespējams Tony viņu pazīst un nomainīja niku! TONY BIJ VIENĪGAIS ON!

Citi normāli playeri raksti pieteikumus vārdu maiņai, te viens paņem un vienkārši nomaina bez nekāda pieteikumu! Sāk apnikt tas kad piemēram tie cilvēki kuri ir adminiem draugi, draugs paprasai un admins paņem un vienkārši nomaina niku, vai arī piemēram admins draugu nejailo par RP pārkāpumiem, bet stāts ir par NIKA MAIŅU! Tas kad Mack Makaveli nomainīja nika tam čalim, iespējams savam draugam ir ACC IZMANTOŠANA SAVĀ LABĀ!

ADMINU NOTEIKUMU 6.PUNKTS: http://prntscr.com/a6jp50

 

 

PIERĀDIJUMI:

 kq6upa7xp4y7yj64eb.png

 

 g6f4wp6o4tbg14oedx1.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WTF?


Man likās,ka tu maini niku,es gāju skatīties,vai tu maini niku.


Un mainīju šim cilvēkam niku.


http://www.samp.lv/index.php?/topic/74564-no-costello-snow-uz-costello-colosimo/


Un Fredy izmeta no ģimenes,vai kas tur viņam.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet iesaistīšos, es biju on kopā ar Toniju un reporta Oskar Raul Vendetta spamoja, lai viņš maina uzvārdu, jo tika izmest no Vendettām. 

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ja tu mainiji tam, tad Desa mainijam tam kas ir SS.

Es atcerēšos šito ja met arā no ģimenes, tad nav vajadzīgs pieteikums.

Pateikšu ka mani izmeta no ģimenes, redzēsim ko jūs teiksiet, cerams ka neatteiksiet nika maiņu IG :D.

Jā, viņš nomainija viņam niku, tgd ņemsim acc nost, es viņa vietā tevi vēl permā pabanotu. :)

Alewelle lūdzu warnot! Posto kur nevjg!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...