• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Rickie acc king,dievs pa dzivi]


Recommended Posts

 

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :ELIAS CROSBY

2. Administrātora niks spēlē :Rickie Cardinelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

 

 

 


4. Apraksts par situāciju : Mes,grovi,2 bijam pie domes masinas aplaupit,pec tam ieradas VLA,ss taisija,ka es sapratu,mes sakam saut vinjam preti,bet,BET pec tam ieradas musu rickie,visu RP NOPISA, viss galigaka dirsa, UN VEL BLE SAKA KA NEVAR PIE DOMES ZAGT MASINAS,CS VINJAM,KUR TAS RAKSTITS IR KA PIE DOMES NEVAR ZAGT MASINAS,VAI APZAGT,KA VAR SATAISIT ATPAKAL RP,JA TADA ADMINISTRACIJA KA RICKIE,MAISAS PA KAJAM,ES VIENKARSHI JEEBAL,paldies ;)

 

P.S: Growsmile var te rakstit,jo bija liecinieks visam sitajam ;) :@

 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

 

4. Apraksts par situāciju : Mes,grovi,2 bijam pie domes masinas aplaupit,pec tam ieradas VLA,ss taisija,ka es sapratu,mes sakam saut vinjam preti,bet,BET pec tam ieradas musu rickie,visu RP NOPISA, viss galigaka dirsa, UN VEL BLE SAKA KA NEVAR PIE DOMES ZAGT MASINAS,CS VINJAM,KUR TAS RAKSTITS IR KA PIE DOMES NEVAR ZAGT MASINAS,VAI APZAGT,KA VAR SATAISIT ATPAKAL RP,JA TADA ADMINISTRACIJA KA RICKIE,MAISAS PA KAJAM,ES VIENKARSHI JEEBAL,paldies ;)

 

P.S: Growsmile var te rakstit,jo bija liecinieks visam sitajam ;) :@

 

Zb tas Rickie,jo besakarā met jail  :@.  

Visu laiku nopiš visu RP,neļauj izpausties :D.

Un jāā, kapec tikai mus iemeta, bet ne VLA? :huh:

Pateicoties šādam adminam samazinās lēnām Samp.lv populitāte .

 

Ps. Rickie pamācies RP :D

Edited by respect .
Tu esi tas kuram RP ir jāmācas . ;)
Link to comment
Share on other sites

Šoreiz atļaušos postot. Pirmkārt mani iemte jailā. SS var redzēt. Otrkārt gaišadienas likā kur jums garām brauc mašīnas jūs izvelkat ieroci pie domes un šakat šaut. Un zagt mašīnas visu acu priekšā.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šoreiz atļaušos postot. Pirmkārt mani iemte jailā. SS var redzēt. Otrkārt gaišadienas likā kur jums garām brauc mašīnas jūs izvelkat ieroci pie domes un šakat šaut. Un zagt mašīnas visu acu priekšā.

ka pateiksu tev,tur neviena nebija,mes divata,pectam jus piebraucat,mums reakcija nostradaja ka slikti bus,un mukam prom bled,pec tam growsmilu iemta jail,tieshi tad KAD MES MUKAM PROM!

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tu to nesauc par CS? Aplaupīt mašīnas pie domes, šaut vla pie domes..

Jūs saprotat, ka tas ir milzīgs CS kaut ko laupīt un šaudīt pie DOMES? Ja tur pat ir lspd iecirknis? Domājiet ar galvu.

Un par to VLA. Pa tevi šāva GSG un ko tu darīji? Vienkārši braukāji apkārt viņiem. arī CS.

Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Tu to nesauc par CS? Aplaupīt mašīnas pie domes, šaut vla pie domes..

Jūs saprotat, ka tas ir milzīgs CS kaut ko laupīt un šaudīt pie DOMES? Ja tur pat ir lspd iecirknis? Domājiet ar galvu.

Un par to VLA. Pa tevi šāva GSG un ko tu darīji? Vienkārši braukāji apkārt viņiem. arī CS.

Vēl jautājumi?

CALI,PRIKOLS TADS,KA PA LIETU NEVAR LOTI LABI SASKATIT SEJAS,+ MUMS BIJA VIRSU MASKAS,UN BRILLES,JA TU PAT TO NEPAMANIJI,MES BIJAM PIETUPUSIES,PIE BAGAZNIEKA,UN MUS NEVAREJA PAMANIT,TAD KAD MUS IERAUDZIJA MES MUKAM PROM,UN MES TALU SKRIETU PROM,JA TU MUS NEIELIKTU JAIL GUDRIT BLE ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

CALI,PRIKOLS TADS,KA PA LIETU NEVAR LOTI LABI SASKATIT SEJAS,+ MUMS BIJA VIRSU MASKAS,UN BRILLES,JA TU PAT TO NEPAMANIJI,MES BIJAM PIETUPUSIES,PIE BAGAZNIEKA,UN MUS NEVAREJA PAMANIT,TAD KAD MUS IERAUDZIJA MES MUKAM PROM,UN MES TALU SKRIETU PROM,JA TU MUS NEIELIKTU JAIL GUDRIT BLE ;)

 

Bet tu ar pauri padomā . Kuri idioti ar wepiem skraidītu pie domes, gaišā dienas laikā, kad apkārt ir civilie un vēl blakus ir LSPD iecirknis . -.- Un vēl lauž augšā mahas . 

Link to comment
Share on other sites

Bet tu ar pauri padomā . Kuri idioti ar wepiem skraidītu pie domes, gaišā dienas laikā, kad apkārt ir civilie un vēl blakus ir LSPD iecirknis . -.- Un vēl lauž augšā mahas . 

Bet čali reāli gāza lietus, un bija liela migla + pērkons. Tādā laikā neviens no mājas arā nelien un mes vnk pamanijām iespēju,un to izmantojām.   Bet par to tagat jail sēžam  :@

Link to comment
Share on other sites

Bet tu ar pauri padomā . Kuri idioti ar wepiem skraidītu pie domes, gaišā dienas laikā, kad apkārt ir civilie un vēl blakus ir LSPD iecirknis . -.- Un vēl lauž augšā mahas . 

kada balta diena?,ja bija tumsh,un lija lietus,tu RL redzetu kadu ja loti stipri gazh lietus a?

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā jūs skrējā prom???? Jūs tur stāvējā un šāvāt. Par to laiku es panjemu video, bet viņs nepareizi saglabājāš un izdzēsās. Jūs nekur nebēgāt. Labi man bija CS beti viņiem ir MassCS.

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā jūs skrējā prom???? Jūs tur stāvējā un šāvāt. Par to laiku es panjemu video, bet viņs nepareizi saglabājāš un izdzēsās. Jūs nekur nebēgāt. Labi man bija CS beti viņiem ir MassCS.

mes skrejam no sakuma augsha,pec tam leja un uz krumu pusi,un pec tam gribejam skriet uz to vietu kur ir ta zem zemes cipa ka kanalizacija,un tur uz grove skriet!

Link to comment
Share on other sites

Tas nav CS, vēl jo vairāk, tas ir masīvs CS. 

 

Aizveru, nepatiess.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...