• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Edwards


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :John_Winner 

2. Administrātora niks spēlē :Edwards_Castellani // Nobanoja Ray Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu :-
4. Apraksts par situāciju :Tātad,rakstiju /report un teicu,lai invitē atpakaļ ''prizmā'' Kād vēlos strādāt un utt..,bet es nezināju kautkā,kad pa to report liek BANU uz 3 dienām ...Hmmm...Tad kāda jēga spēlēt,ja visu laiku bano pa kautkādu sīkumu,jeb kicko..Es pirmstam uzrakstiju report ,lai noņem čata banu,bet es nezināju,kad lai admins atbildētu,vajag kickot... Nu WTF ? admini ? Osis arī kautkāds cilvēks bez galvas uz pleciem,kas viņam deva adminu ? Edžus vispār,tas vel tā ,bet nu ...Bans paliek bans,sūdzos sakarā ar banu ...(Nesaprotu,es ar Osi strīdējos,bet tad neaudzinātais Edwards iejaucās ..Jautājums,''tev nav mācīts ,kad citu cilvēku sarunā neiejaukties ?'' )

Vissi admini laikam balstās uz BAN,KICK,MUTED,JAIL,Kādam adminam nav prātā ienācies nejailot,bet gan pastāstīt,kad tā nevar un pamācīt RP ? Tad kāda jēga jailot,ja tapat iznaks ara,turpinas tapat ...Labāk pamāca,vismaz tad ir jēga no adminiem,nekā tagat,kas sēž pie PC un kasa kuli...

2g49fbypsl0xgy54is5.png

 uq5lthn3gs695wbct7q6.png

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/aern4q

http://prntscr.com/aern77

http://prntscr.com/aern8p

Man par tevi daudzi biedri sūdzējās, pats Oskars, es ņēmu vērā, ka viņi sūdzējās, tā dēļ arī tevi izmetu, kā arī visu laiku spamoji /report , lai pieņemu, kikoju,kikoju, tev nepietika, lūk rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

Spamoju,pēdējā brīdī,es tev 3x uzrakstiju,jo rezūltātā es atbildi atpakaļ nesaņēmu,tad  cik man ilgi būtu jāgaida,lai dabūtu rezūltātu ? Tu to report izgnorēji ,tas točn...Pirms tam,es wnk rakstiju report par Osi,jo man bija uzlikts čata bans...un Jām,3 dienu bans ? Tas vaitad nav bik pa traku ? 

Bet par tām kick lietām,tur čist bik pārspīlēji..uz katru atbildēto /report kick... Vismaz varēji /spec un pateikt pa /b ...

Link to comment
Share on other sites

TU MAN SPAMOJI...

Tu visu laiku, pieņem prizmā utt, pats vainīgs, ka sūdzības nāk par tevi ..

Palaisi kārtīgāk iepriekšējo postu -_-

Spamoju pēdējā brīdī 3x Jā,bet kāds ar to sakars kad tu ignorē reportu ? Un + 3 dienu bans ..Akd... :D Adminiem galvā tik BANs,KICK,JAIL,MUTED ..Tač kādreiz padomājat arī aiziet TP pie kāda un pamācīt ,kad tā nevar darīt,jeb RP pamācīt,katru dienu var teikt puse no samp.lv spēlētājiem sēž jailā...

Link to comment
Share on other sites

Man 1 LVL acc, nevaru TP, es atsaucos uz katru report, varbūt kad esmu AFK, tad nē, pajautā Oskaram, visu dienu abi on, var pateikt , ka uz visiem atbildu un palīdzu.

Link to comment
Share on other sites

Tu savos 15. gados pa daudz muti palaid. Tev pasaka 1x , tev nedalec. Kā tu gribi saņemt labu attieksmi , ja tu pats radi un sagriez visu negatīvi?

Tev teica /report nespamot , turpināji...Visi apspriedām un nolēmām pienācīgi sodīt.

P.s Ko mēs ar Edu divatā ar 1.lvl varam izdarīt uz 100+playeriem? Iedosim tev adminu , viens pats visu dienu noadminē , tad redzēsim kā gribēsi vēl runāt.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man 1 LVL acc, nevaru TP, es atsaucos uz katru report, varbūt kad esmu AFK, tad nē, pajautā Oskaram, visu dienu abi on, var pateikt , ka uz visiem atbildu un palīdzu.

Nu,pēdējā laikā var redzēt kā tu atbildi..ar kick...1 /report uzraksti ....Atbild ar kick,,ienāc on uzraksti nākamo /report atbild ar kick..tad kāda jēga rakstīt /report ja visu laiku no jums ir gaidāms tikai kick ? Nav ienācis prātā /spec un pa /b pateikt ? 

Link to comment
Share on other sites

Tu savos 15. gados pa daudz muti palaid. Tev pasaka 1x , tev nedalec. Kā tu gribi saņemt labu attieksmi , ja tu pats radi un sagriez visu negatīvi?

Tev teica /report nespamot , turpināji...Visi apspriedām un nolēmām pienācīgi sodīt.

Kurā dirsas galā tev ir parādīts ar report nespamot ? bez kick ..*Cenzēts* Gudri dirst nav malku cirst...Pats visiem galvā dirš,uzdirsīs tev uzreiz ieliks jailā,jeb pateiks,lai nobano ...Tas kad man ir 15 gadi nenozīmē,kad tu te baigais lielais esi ..pirms pāris gadiem pats biji manā vecumā...So yeah

Edited by -EddieMAD
Pasaki man šo visu dzīvē :) //O.R.V\\ Dubultposts +2WP
Link to comment
Share on other sites

Nu,te es saprotu,te nekas nav slēpjams...otrais Screens ,vis ir paties..kā dabuji adminu,tā tu varonis atradies...Bez admin varēji toletes podus tīrīt..

Tagat ..Runa ir par to Banu..Un Jūsu *Cenzēts* kick..

Bans 3 dienas ,par 1 report ,kuru Edwards ignor meta..un es uzdrukāju 3x ... Nice ..GL Admin... *Cenzēts* *Cenzēts* 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...