• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Oscar_Ral_Vendetta (Vai kautka ta...)


Recommended Posts

Laikam tagad pat domes mašinu nevar iebraukt lidostā!? 

 

1. Tavs niks spēlē :Haralds_Neimans

2. Administrātora niks spēlē :Oscar_Ral_Vendetta (Vai kautka ta...)
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pierādijums ir Intras Migla! Un man neviens nepaskaidro kādēļ PG? :D
4. Apraksts par situāciju :Es ar Intaru Miglu braucam iekš LS lidostas kur pat admini rīko driftus un tad kad es tur uzdriftoju ieliek par PG! kur loģika?

Dome pasaka kad būs drifts ar visa veida mašīnam un viis sabrauc un dzīvē to var izdarīt driftot ar domes mašīnu.... Lūdzu izlaidiet āra no cietuma!

 

 

 

P.S. Nav ko teikt! Vienkārši lai iemācās noteikumus viņš un tad lai liek viņam adminu :) :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par tevi:

1.Tu nonesi stabu

2.NoRPoji ar binderi , ka drošības jostas nostrādā , traumas nav gūtas

3.Tu nepiesprādzējies , tad kā , pasaki man lūdzu , kā jostas var nostrādāt?

4.Tāpēc jails par PG

 

Runājot par to otru:

1.Tu esi domes darbinieks

2.Tu brauci un driftoji ar darba (domes) mašīnu

3.Domes darbinieks RL arī ar domes katafalku brauks uz lidostu driftot?

Link to comment
Share on other sites

Tā ja tu tā piesienies tad man ir tiesības prasīt pierādīujumus kad neuzvilku jostu kads sakars,,,, Es uzvilku jostu....

1.Es nedriftoju bet tas nekas es biju ceļā takā kads PG? :D Drošības jostu es uzliku!

Link to comment
Share on other sites

Tā ja tu tā piesienies tad man ir tiesības prasīt pierādīujumus kad neuzvilku jostu kads sakars,,,, Es uzvilku jostu....

1.Es nedriftoju bet tas nekas es biju ceļā takā kads PG? :D Drošības jostu es uzliku!

Es tevi smpecoju no paša sākuma , kopš iekāpi mašīnā un no tavas puses RP nebij... Jeb kurš var pateikt , ka jostas uzlika.

P.s Serverī tik esmu redzējis 2. Cilvēkiem , ka uzliek jostu un to novelk :)

P.s ja par katru jail man būs jāņem pierādījumi , tad kompim atmiņa GG + nejau es jailoju 1.cilvēku dineā , to jailu ir daudz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...