• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Oscar_Raul_Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Kaspars_Paeglis

2. Administrātora niks spēlē : Oscar_Raul_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=y18w1glwjr9r1r9dp4fs.png
4. Apraksts par situāciju : Man saplīsa mašīna ceļa vidū, es viņu nostumt malā gribu, un pēkšņi jail, man tāds q, nafigam jus pieņemat tadu ,,zābaku,, par adminu, paskataties cik daudz sūdzības par tādu, reali, vislaik kko bezsakarā jailo, un vēl pēc tam kikoja jo uzrakstīju reportā kāds sakars?, un kiks bija ar nosaukumu Paraudi vel, nu kas tas par adminu reali, dēļ šitādiem te reali serveris iet uz leju, sviests vnk, viņš kko reali ir uzēdies uz mani un vislaik tgd kko dara, liek jail vj ko tādu, no firmas Prizma arī ne par ko izmeta, tak nafig tādus nu, viņš arī bija ķip piezvanījis uz N times, čalis saka ka kkadam andrejam ir maziņš, tpc lai neuzticas viņam, vnk wtf nu??? kas ar jums notiek ka tadus ņemat. Pat negribas vairs spēlēt dēļ tādiem, man Jails ir uz 3600 sec, drusk taka par daudz nav?

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Atvainojos ka vel te rakstu, bet paskataties šajā vid, nu tur tajā sūdzībā atradu, paskataties ko Oskars raksta N times, un vj tas ir normāli priekš admina?

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  1. Izmetu no Prizmas , jo Tonijs teica , kas neaktīvi - izmest

Tālāk tu reportoji , ka iesi rakstīt sūdzību , izkikoju ''Ej taisi''

Pēc tam Es un Andrejs prikolējāmies N-Times , ķip ja admins , jābūt nopietnam? AGD , reizēm jau var kko paākstīties nevis 24/7 /spec komanda

Tad , kad bijām pie N-Times , ienesies sienā , sasiti mašīnu un sāki stumt , bet no RP nebija ne smakas :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

  1. Izmetu no Prizmas , jo Tonijs teica , kas neaktīvi - izmest
  2. Tālāk tu reportoji , ka iesi rakstīt sūdzību , izkikoju ''Ej taisi''
  3. Pēc tam Es un Andrejs prikolējāmies N-Times , ķip ja admins , jābūt nopietnam? AGD , reizēm jau var kko paākstīties nevis 24/7 /spec komanda
  4. Tad , kad bijām pie N-Times , ienesies sienā , sasiti mašīnu un sāki stumt , bet no RP nebija ne smakas :)

 

pag pag, nekāda siena nebija, mahai bija 36% un vnk nojuka, a tev pieradijumu ir? un visp tas ka nebiju online 1 dienu, nenzime ka es neaktivs esmu, es esmu tik daudz on serveri ka tu tik daudz pat neesi man liekas, Un man neliekas ka kkas tads ir norm priekš admina

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

pag pag, nekāda siena nebija, mahai bija 36% un vnk nojuka, a tev pieradijumu ir? un visp tas ka nebiju online 1 dienu, nenzime ka es neaktivs esmu, es esmu tik daudz on serveri ka tu tik daudz pat neesi man liekas, Un man neliekas ka kkas tads ir norm priekš admina

Sēdēju busā , turpat ienesies sienā , vispār NeRPoji , sāki mahu kkur stumt. Varēju iemest uz 220min , bet pievēru acis.

P.s Točna zini , ka esi aktīvāks par mani ? Moš tev adminu iedot? Tad gribēšu redzēt , kā tu par katru jail paņem pierādījumus un esi aktīvs :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

es domāju admins jāņem nost,cilvēks nav adekvāts,nemāk adminēt.. Kā jums liekās?  :ugly:

Link to comment
Share on other sites

Sēdēju busā , turpat ienesies sienā , vispār NeRPoji , sāki mahu kkur stumt. Varēju iemest uz 220min , bet pievēru acis.

P.s Točna zini , ka esi aktīvāks par mani ? Moš tev adminu iedot? Tad gribēšu redzēt , kā tu par katru jail paņem pierādījumus un esi aktīvs :)

Es nevienā sienā neienesos, cikreizes var teikt, un rp lietoju vislaik, jo man ir mans draugs keybinder un nav gruti uzspiest, taka nevajag ja? Un kka es negribu admin, jo zinu ka nespētu darīt to, bet nu, esmu daudz on, un redzu lkm vairāk par tevi ;) jo to ka panesās vēl pirms manis divas mahas ritigi garam, to jau tu neredzeji. Un un velreiz prasu, pieradijumu ir?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

es domāju admins jāņem nost,cilvēks nav adekvāts,nemāk adminēt.. Kā jums liekās?  :ugly:

Viņš vislaik par kko ir uzedies uz mani, kko čakarē un vislai kkas piedodiet stulbs izskan no viņa

īstenība, es tgd domāju, jēga man kko strīdēties, jo tpt ganjau viņš, kā jau ,,Labs,, Admins ķip vinnēs, un nekas nemainīsies

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

es domāju admins jāņem nost,cilvēks nav adekvāts,nemāk adminēt.. Kā jums liekās?  :ugly:

Droši , ņem nost , ja vari to izdarīt.

 

Es nevienā sienā neienesos, cikreizes var teikt, un rp lietoju vislaik, jo man ir mans draugs keybinder un nav gruti uzspiest, taka nevajag ja? Un kka es negribu admin, jo zinu ka nespētu darīt to, bet nu, esmu daudz on, un redzu lkm vairāk par tevi ;) jo to ka panesās vēl pirms manis divas mahas ritigi garam, to jau tu neredzeji. Un un velreiz prasu, pieradijumu ir?

Vislaik RP lieto ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nevienu reiz neesmu redzējis , pat šoreiz pilnīgi nevienas komandas nebija... Aktīvāks par mani , smiekli nāk :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Droši , ņem nost , ja vari to izdarīt.

 

Vislaik RP lieto ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nevienu reiz neesmu redzējis , pat šoreiz pilnīgi nevienas komandas nebija... Aktīvāks par mani , smiekli nāk :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

beidz mētāt lielo veci, tas statuss tevi ne ar ko neatšķir no citiem, un jā, lietoju rp, pats vainīgs ka neredzi, tas saucas par daudz sēž pie pc ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...