• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Bans] Daniel_Hitman


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Markuss Rudais

2. Administrātora niks spēlē : Daniel Hitman
3. Pierādījumi par pārkāpumu : SS zemāk.
4. Apraksts par situāciju : Vedām noziedzinieku uz jail ar Omegu, pie barjeras ietriecāmies tajā, es noerpoju, uzreiz aizgāju uz virtuvi, jo nedomāju, ka kas notiks. Cik man stāstīja, vadītājs ar spoguli pieskārās sienai un es nenoerpoju, par to iemeta uz MAX time jail.

 

ymt6gq9fb5m2mlj7z5z.png

Link to comment
Share on other sites

 

  1. nepareizā sadaļa, tev nav bans.
  2. http://prntscr.com/am0sz6
  3. noerpoja tikai daumants, tad pārējos 3 sametu jail.

 

 

Vispār, pirmajā reizē mēs ieskrējām barjērā, es noerpoju, aizgāju līdz virtuvei un cik man stāstīja, pa to laiku Daumants ar SPOGULI pieskārās sienai. Tiešām par to ir jāliek uz MAX time?

Link to comment
Share on other sites

Vispār, pirmajā reizē mēs ieskrējām barjērā, es noerpoju, aizgāju līdz virtuvei un cik man stāstīja, pa to laiku Daumants ar SPOGULI pieskārās sienai. Tiešām par to ir jāliek uz MAX time?

viņš nepieskārās, bet ieskrēja barjierā. vismaz man tā rādijās. bet nu Daumantam jau vienmēr būs taisnība.

 

e; šis nav mans komentars kads ierakstijis no mana acc Ludzu neņemt šo vērā

Link to comment
Share on other sites

viņš nepieskārās, bet ieskrēja barjierā. vismaz man tā rādijās. bet nu Daumantam jau vienmēr būs taisnība.

Tu tikai esi uzēdies Daumantam, līdz ar to visai Omegai. Un esmu pārliecināts, ka tad kad ieskrējām barjerā es noerpoju, pēctam, kad devāmies iekšā tunelī tad laikam ir pieskāries tai sienai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...