• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Administratoru Hardwell_Catellani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Kaspars Paeglis

2. Administrātora niks spēlē : Hardwell_Catellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=y2d4vbmh8egk2slg22lt.png
4. Apraksts par situāciju :es normali vedu kravas Prizma, nu pirms tam palamajos drusku jo man ir izbesijis tas stulbais Anticheat suc, vnk met ara no speles vislaik, braucu braucu un pēkšņi Bans uz 69 dienam server abouse, par ko?? ka saku patiesību ka tas antickeat mesls ? To jau tik daudzi saka, tas jau ta, vnk kads sakars ka bano. GRIBU UNBAN

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tālāk moš lai izlasa, tas ir domats par servera anticheat nevis par serveri, serv labs

Neraudi, ok? 

Žēl, ka tāds raudeklis esi, ej paraudi citur, ne te.

Edited by Nacionālists
+1wp|Lieks posts|Nacionālists
Link to comment
Share on other sites

Neraudi, ok? 

Žēl, ka tāds raudeklis esi, ej paraudi citur, ne te.

a nafig tu te raksti? pats neraudi te, lasies uz saviem topic ;) IZLASI NOTEIKUMUS, te raksta tikai administrators, topic īpašnieks un apsūdzētais ;)

PS kas jūs speciāli tos sūda reputāciju metat virsu? Kāds sakars, reali visur tik speciali met zeme, tak atšujās un skatās uz sevi nevis uz citiem

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

tālāk moš lai izlasa, tas ir domats par servera anticheat nevis par serveri, serv labs

Anti cheat ir iekš servera

Link to comment
Share on other sites

Anti cheat ir iekš servera

es nedomāju serveri ka viņš mesls utt, velreiz saku par anticheat pliku, Ja es teiktu Samp.lv suds vj vel sazin kā, tad ok, ir Server abouse, bet tgd toč tā nav.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur sods par bargu, bet paši skataties... ;d

Edited by Nacionālists
Iztiksim bez tevis +1wp|Lieks posts|Nacionālists
Link to comment
Share on other sites

Tur sods par bargu, bet paši skataties... ;d

Tev taisnība, vajadzēja 365

Link to comment
Share on other sites

Tev taisnība, vajadzēja 365

pag pag pag euuuu, tu man nejokojies šitā :D par ko 365, ja es serveri neapvainoju ?

Edited by Nacionālists
Tu pat nepieminēji anticheat , tu pieminēji serveri http://prntscr.com/amr976 |Nacionālists
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tālāk čatā teicu stulbais anticheat utt tas viss par anticheat ir, Es zinaju ka vajadzēja ss uztaisīt tālāko čatu, bet neuztaisīju, un Nacionalist to var uztvert par komentu ko tu dari, ķip tas edit, taka tev wp arīīīīīīī, bet nu lab tas jūsu ziņā.

 

 

Nacionalists, nu rakstīju jau gan ;) tu man liec wp punktus? a pats komentē editojot? normāli, pats sev ar uzliec wp, jo tas skaitas ka komentars, un sac rakstīt komentos nevis kkur editojot? Noteikumi pret visiem vienādi

Edited by Nacionālists
Es esmu foruma moderators , man ir atļauts te postot , bet es nepostoju , es tik editoju tavus postus . Un kāpēc manu edit noņēmi ? -Tev nesanāk melot , es biju prizmā ( mans ss ) čatā tu neko nerakstiji ;) un +2wp dubultpost| Nacionālists
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da labi nu, tad man būs unban vj ne? Un kāds sakars tajā viena sūdzība man wh, kāds sakars, man nav nekāds wh, tie cilvēki kka priekšā stāv

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...