• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Ricke_Cardinelli jau vairs nezin par ko piesieties


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Zack_McKey

2. Administrātora niks spēlē : Ricke_Cardinelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://youtu.be/KuIGlK_OsmY
4. Apraksts par situāciju : Mainu furu sf ostā, burtiski pieskāros 2 citām, iemet jailā uz 3h par nonrp, Akdievs, es domāju ja jau par tādiem sīkumiem sampā mest cietumā sāks tad paskaties cik daudzi uzbrauc ar auto uz trotuāra un neko nepasaka, nogāž stabu un tā tālāk, ja tas ir nonrp tad lai pakustētos arī ir jāerpo ? šitā simtiem cilvēku izdara, tajā skaitā ari pats varu derēt... ja gribi lai tas nenotiktu tad kodē jaunu spēli ar ideālām fizikām...

 

P.S. - Par šo adminu jau ne pirmā tāda sūdzība un serverī arī daudzi sūdzās, es domāju vajag kautko darīt lietas labā!

Edited by -Brūce
-_-. Kā iemet jail uzreiz jāheito. Ir nonrp. Vairāk jau CS, bet tāpat, fūres prosta pagrūdi. ķipa ok, RL tevi načaiņiks piekautu.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nopietni, ok es nosēdēšu savu laiku, bet tie ir tādi sīkumi, cik reižu RL ir apskrāpēta kāda cita mašīna, cietumā par to neliek un tas ir vienkārši smieklīgi, Ja par šito liksiet cietumā tad tur 80% servera spēlētāju jāliek jailā!!

Link to comment
Share on other sites

Nu nopietni, ok es nosēdēšu savu laiku, bet tie ir tādi sīkumi, cik reižu RL ir apskrāpēta kāda cita mašīna, cietumā par to neliek un tas ir vienkārši smieklīgi, Ja par šito liksiet cietumā tad tur 80% servera spēlētāju jāliek jailā!!

Tā arī notiek. Bet Rl arī ir savādākas sekas, tu neaizbrauc vienkārši prom. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tā arī notiek. Bet Rl arī ir savādākas sekas, tu neaizbrauc vienkārši prom. :)

Nu kāpēc neaizbraucu, bieži vien cilvēki noskrāpē citam mahu un aizbrauc un pie tam es varēju vienkārši aizbēgt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...