• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Ray Stefanos]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Daniel Royalty

2. Administrātora niks spēlē : Ray Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/77873-s%C5%ABdz%C4%ABba-gsg-db%C4%93%C4%93%C4%93%C4%93%C4%93%C4%93/
4. Apraksts par situāciju : Prosta psc... trūks pierādījumu? GsG bļ* trūkst pierādījumu, kur ir SS, kur viņiem RP bija?

Lūdzu PoFo izskatīt to sūzību, vajag neatkarīga admina viedokli, sitie te GsG Sedz visslaik.

Link to comment
Share on other sites

GSG es nesedzu, man ar viņiem nav nekādas darīšanas, pēc mana viedokļa tur abām pusēm ir maz pierādījumu, un vispār nesaprotu kāpēc uzskatāt, ka DB var taisīt tikai hood vai karos/terras, galvenais, lai ir RP, RL neskatās vai tu esi kāda hood, ja vajag kādu novākt, tad visātrākais veids ir ar auto, caur logu, jo var ātri aizbēgt! Ja vēlies, labi, lai skatās pofo.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

GSG es nesedzu, man ar viņiem nav nekādas darīšanas, pēc mana viedokļa tur abām pusēm ir maz pierādījumu, un vispār nesaprotu kāpēc uzskatāt, ka DB var taisīt tikai hood vai karos/terras, galvenais, lai ir RP, RL neskatās vai tu esi kāda hood, ja vajag kādu novākt, tad visātrākais veids ir ar auto, caur logu, jo var ātri aizbēgt! Ja vēlies, labi, lai skatās pofo

Man pieradijumi ir pietiekami :D... VIDEO redzams, kā gsg taisa DB... Viņiem nav pierādījumu, ka tur ktkāds RP bija. Ko tā administrācija atkal mēģina sadirst? Ka tik dubļus mālēt acīs citiem. Paši balti un nevainīgi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...