• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Ray_Stefanos]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anthony_Mangano

2. Administrātora niks spēlē : Ray_Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/avk2bj Tas ir vienīgais, ko var ielikt. Jo es tak nevaru zināt, kad mani ieliks cietumā vēl jo vairāj ja netaisu pārkāpumu. 
4. Apraksts par situāciju : Nu braucu pa ceļu ar policijas auto, kuram bija ieslēgtas sirēnas, lai pievērstu uzmanību apkārtējiem. Un arī bija cauras aizmugurējās riepas. Par braukšanu ar caurām riepām tiku iemests cietumā ar iemeslu PG uz 2h. Bet tas nu galīgi nav PG, jo RL tu mierīgi vari braukt. 

P.S. - mēģināju nobraukt malā, lai apstātos un izsauktu mehāniķi. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu skaitas PG, ja brauc ar sašautam riepam.
Ludzu newarnot!

Edited by Jimmyz
+ 1 WP Lieks posts //Opelx
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jap, ja bruc ar sašautam riepam ar auto, tad skaitās PG, nemelo, ka brauci malā, tev blakus sēdēja čalis no GSG un maucāt uz LS

Link to comment
Share on other sites

Jap, ja bruc ar sašautam riepam ar auto, tad skaitās PG, nemelo, ka brauci malā, tev blakus sēdēja čalis no GSG un maucāt uz LS

 

Nu viņš sēdēja, kāds sakars viņam te vispār? Un jā, malā braucu. 

 

Kāds tev PG, es jebal. Tas ir tas pats, kas tukšas riepas. Nu vot un RL tu mierīgi vari braukt ar tukšām riepām, tas ir izdarāms. Tātad PG tas nav. Tu pat vari uz diskiem braukt. Protams uzreiz vadāmība ir sliktāka un tāpēc arī sampā tā mašīna vairs īsti neklausa stūrei. 

 

Es pats vēl gabaliņu ( lielāku nekā sampā ) pabraucu pa pilsētu ar tukšu priekšējo riepu, jo sadūru vienā vietā. Tajā vietā bija bijusi avārija un kaut kādi sūdi laikam bija palikuši uz ceļa, tāpēc tā sanāca. Nu ja es pats RL esmu to izdarījis, tad kādā veidā tas var būt PG???? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...