• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ray_Stefanos


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Jim Maraco

 

2. Administrātora niks spēlē :Ray_Stefanos


3. Pierādījumi par pārkāpumu :

1. http://www.bildites.lv/viewer.php?file=14v9z13zp90rn1og5mhi.png

2. http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7c5xlq55i7dni12gnhh.png


4. Apraksts par situāciju :Neko Biju Spawna tur Rays skraidīja , un Piebrauca Bruce_Cardinelli , un viņs man saka salabo radiatoru ( repairo tjip )

Es pasaku : Brūcītei sāp ? (Tas bij domāts atbilde uz to salabo radiatoru ) Un brūce ooc pasaka :MG bik ne ?  Un tapēc Rays mani iejailoja uz 6.k sec

Es viņam pa report Sakidroju ka 1.kārt Es arī varu šitā patstavu uztaisīt kādam ar ko vakar vēl vizinājos un runāju tikai prikola pēc , 2.kārt pat nebij MG jo es teicu Brūcītei sāp tāda veidā atbildot uz viņa lūgumu salabot radiatoru es nēsmu vainīgs ka viņam ir niks BRUCE , MG to varētu uzskatīt ja es kko pateiktu piem Bruc kas tev sāp ? Nevis Brūcītei sāp ? (Atbildot uz lūgumu)

Es nezinu šito ganjau izskatīs kad būšu atsēdējis jailu , bet es nezinu , KOVAI KKAS JADARA AR TADU ADMINU , VAI ARĪ AR TERMINU MG UN TĀ NOZĪMI , JO REALI KA TEICU TĀ ES ARĪ VARU PATSTAVAS VISIEM TAISĪT !

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par jailu nav janjem pieradijumi, bet tatad par lietu - tu OOC chata prasiji 15k, un viss, mix. Jails pellnits. ;)

Link to comment
Share on other sites

Amm tu mani iemeti par MG :D nevis par kkādu MIX ! IEMACIES LASIT ! UN REDZI PATS SAPINIES MELOS ! KAPĒC IEJAILOJI ! VAI VISDRIZAK PAT NEISKATIJI SUDZIBU ! ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...