• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība @ Ray Stefanos.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Edward Cameron

2. Administrātora niks spēlē : Ray Stefanos.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nav vajadzīgi. Pats sapratīs savu vainu! 
4. Apraksts par situāciju : Tātad, lieta bija tāda - Kad es lidoju ar Kārtības policiju helikopteru uz staciju meklēt noziedzīgu personu, kurš izbēga no cietumsoda, braucot policijas transportā, tad es tā lai vieglāk atrastu paņēmu helikopteru un lidoju ar to jau aukstāk minētajā vietā. Tur bija viņa pēdējā atrašanās vieta, visi kolēģi devās turp. Un es caur /m čatu jau brīdināju kad tiek meklēta noziedzīga persona. Es pat nenosēdos stacijā mierīgi lidoju pietiekam aukstu un iemeta mani par Cs.. Protams, screen aizmirsu ielikt par to visu rp u.t.t! Vajag specot vairāk, pirms liec jail.

Link to comment
Share on other sites

Par jailu nav janjem pieradijumi, bet atceros tu kaut kur ietriecies un nenoerpoji, iemetu jail uz 5h, jails patiess, + kada jega par kaut kadu jailu taisit sudzibu?

Link to comment
Share on other sites

Par jailu nav janjem pieradijumi, bet atceros tu kaut kur ietriecies un nenoerpoji, iemetu jail uz 5h, jails patiess, + kada jega par kaut kadu jailu taisit sudzibu?

Kur es ietriecos, tu man par CS iemeti nevis kaut ko citu. Atcerēties var daudz ko. :) Tā kā......... Nevajag muldēt. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...