• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Limar_Peterson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edmunds_Hawick


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Limar_Peterson


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad jūs redzat ka viņš lieto bugu labojot N-Today sludinājumus savā personīgajā mašīnā. Pie manis viņš noteikti arī nevarēja izlabot sludinājumus, jo es esu no citas organizācijas. Viņš ir no N-Today (paskatieties uz slud) un es esu no N-Times (var redzēt pēc auto krāsas).


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/wcqwg5z0olsmuyyjx80.png


(Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edmunds_Hawick

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Limar_Peterson

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad jūs redzat ka viņš lieto bugu labojot N-Today sludinājumus savā personīgajā mašīnā. Pie manis viņš noteikti arī nevarēja izlabot sludinājumus, jo es esu no citas organizācijas. Viņš ir no N-Today (paskatieties uz slud) un es esu no N-Times (var redzēt pēc auto krāsas).

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/wcqwg5z0olsmuyyjx80.png

(Screenshots vai Video)

 

12. Servera bug
 
   Jebkādi servera bugi ir aizliegti! Jums ir pienākums par to ziņot administracijai. Tiek banoti visi līdzdalībnieki!
 
Pārējie bugi (vieglie) - 2 dienu bans!
Money bug - sākot ar 30 dienu banu!
JailBug -  7 dienu bans! (līdzdalība 3 dienu bans)
 
 
Jēga ziņot man pa bugiem ja tos nelabo!
 
Lai admini domā piemērot sodu vai nē , esmu sūdzējies pa degvielu, nekas nav labots! Var bugot, tā nav mana problēma, ka tehniķis izslasa a bugus nelabo!
Link to comment
Share on other sites

Limar_Peterson šoreiz tiks brīdināts.


Nav redzams,ka viņš izmanto to bugu.


Un ja redzēsi,ka viņš izmanto,tad gan tiks banots.


TC.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...