• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] par Tony Taison


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Stivs Redvuds

2. Administrātora niks spēlē : Tony Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu : a8pkkosq3ddsaxnti8sp.png

 

quut7xocynpxpfinqb7b.png
4. Apraksts par situāciju : Tātad, vispirms es noerpoju, ka ir koordinātes un bandas izskats man anonīmā vēstulē atnācis. Pēc tam mēs ar coke dodamies iečekot, tur sāk šaut uz mums. Nu, ko, mēs maucam pretī.. Tonys varonis atnāk, bez apstākļu noskaidrošanas atlaiž no Omegas.. Krutais vecis, pēc tam reportus neklausās, iziet off, besī vienkārši. Varbūt apstākļus noskaidro ko esam erpojuši iepriekš? Coke šeit iepostos un visu manu teikto apstiprinās. Newārnot viņu, lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Tu viņu demoji,tā kā visi citi omegas darbinieki. Beidz melot,ka tu tu baigo kartibu ieviest gribeji. Pārējie omegad darbinieki bija zona,bet tu viens varonis pret 5x rifiniekie.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī bija. Stīvs noerpoja koordinātes un visu pārējo. Es visu pilnībā apstiprinu!

Link to comment
Share on other sites

Tony?  mani nošāva, tāpēc arī biju bāze, jo /spawnchange!

Link to comment
Share on other sites

Tā arī bija. Stīvs noerpoja koordinātes un visu pārējo. Es visu pilnībā apstiprinu!

Ko tu? Okey..

Un tony, mans kolēģis jau ceļā bija ja kas.. Zajebal vienkārši, varonis atradies lielais. Nekad neko nenoskaidro, tikai rīkojies. Ša iepostos apstiprinājumu Coke Kennedy. Viņš kad es šāvos, bija tur pat netālu Los Santosā, brauca.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu? Okey..

Un tony, mans kolēģis jau ceļā bija ja kas.. Zajebal vienkārši, varonis atradies lielais. Nekad neko nenoskaidro, tikai rīkojies. Ša iepostos apstiprinājumu Coke Kennedy. Viņš kad es šāvos, bija tur pat netālu Los Santosā, brauca.

Man ir video kur centies nodemot rifinieku.
Link to comment
Share on other sites

Man ir video kur centies nodemot rifinieku.

kāpēc atkal nodemot???? Pisec... Tev nedalec ka mēs erpojām ka viņi narkodīleri. Ā, un tas ka viņi pa mani šauj, uzraksta report, beidz šaut, tas vienalga? Cik zinu, DM ir nogalināšana bez iemesla, bet ja tu neapjēdz, ir iemesls.

Link to comment
Share on other sites

Lai skatas osis un izlem. Tā pat tevi ākstu invitēs bck un dēmosi tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Lai skatas osis un izlem. Tā pat tevi ākstu invitēs bck un dēmosi tālāk.

Vienīgais āksts esi tu. Un ja nedalec, es nedēmoju. Laikam pat terminus neesi apguvis, kā par adminu tiki?

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais āksts esi tu. Un ja nedalec, es nedēmoju. Laikam pat terminus neesi apguvis, kā par adminu tiki?

Kā lai es paredzu,kad tu esi erpojis? Es specoju un redzu to ko redzu. Es ari varu ielikt 2h becu rp un dēmot rifiniekis,tā nav māksla.

Link to comment
Share on other sites

Kā lai es paredzu,kad tu esi erpojis? Es specoju un redzu to ko redzu. Es ari varu ielikt 2h becu rp un dēmot rifiniekis,tā nav māksla.

Māksla nav pa taisno maukt. varēji kaut ss paprasīt, ja nav , tad met.. Ja es uzrakstitu, ka Rifas šauj pa mani, kad esmu operācijā, un mēģinu viņus novākt, nekas jau nebūtu, ne?

Link to comment
Share on other sites

Kā teica PoFo , omegu neviens nenovadīs normāli

Kā tieca Benja , retais saprot ko vispār dara omegā

Tev reāli ir MG , jo tevi novāca un tu ic saki , lai turpina operāciju...Omegā ir bardaks . Tonijs pareizi darīja. Sūdzība aplama...Tev pašam par maz pierādījumu

P.s Neaizmirsti uzspiest dislike...TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...