• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par adminu] Cody_Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anthony Colosimo

2. Administrātora niks spēlē : Cody Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://prntscr.com/b4qcz2
4. Apraksts par situāciju : Karoče. Man notiek karš. Man anti aims noņem wep no rokas. Nu labi. Ko ta es ar rp uzlieku atpakaļ. Pēc kāda brītiņa es nomirstu un esmu hooda. teicu visi uz helīti. Nu lab mēs 2 helītī lidojam nosēžamies es šauju attīru fab aizmuguri un skrienu uz priekšu. Un tad jail par QS

1. Tavs niks spēlē :

2. Administrātora niks spēlē :
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
4. Apraksts par situāciju :

Link to comment
Share on other sites

Tu pa daudz nesastāstiji ?

Tu sēdēji aiz kastes nošāvi ar m4 nomainīji uz dīgl , skrēji tālāk neviena rp komanda nebija no tevis . Ja jau tev bija rp , kāpēc nepaņēmi ss ar to tavu ''rp'' ?

Link to comment
Share on other sites

Tu pa daudz nesastāstiji ?

Tu sēdēji aiz kastes nošāvi ar m4 nomainīji uz dīgl , skrēji tālāk neviena rp komanda nebija no tevis . Ja jau tev bija rp , kāpēc nepaņēmi ss ar to tavu ''rp'' ?

Pa daudz nēesmu sastāstijis. RP bija biki virs " Visi uz heliti" Un es nesēdēju aiz kastes bet gan aiz helīša.

Link to comment
Share on other sites

Pa daudz nēesmu sastāstijis. RP bija biki virs " Visi uz heliti" Un es nesēdēju aiz kastes bet gan aiz helīša.

Par kādu heli tu runā ? Es tevi iejailoju tad  ,kad tu aiz kastēm nomainīji ieročus , bez rp .Es šaubos vai ''anticheats'' no m4 uz dīgl maini wepus pats par sevi . :)

Link to comment
Share on other sites

Diršana... Cody's pro!

Sūdzība aplama, TC!

Edited by Dunkainais
Lieks posts//+1WP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...