• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Joe_Sawyer


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par Servera Spēlētājiem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [spēlētāja niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Boriss_Marshall

2. Pārkāpēja  niks spēlē :Joe_Sawyer
3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://youtu.be/1OVt8EIve2E
4. Apraksts par situāciju :Vina vaina hph 

 

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

P.s  Melos  pa  netuu 

Žel kad nav garaks jo viņš prosta skraidija pa zonu ar hph  un visus   vaca :D

dod dod  to wp :3 

Edited by LVknk
+1 brīdinājuma punkts par lieku postu | LVknk
  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja nolagotu nets  vins nevaretu tik norm skraiditu un saut. Vid Var Redzet Es pa gabalu Vinam labi ieberu un vel no musejiem. Pec tam pieskreju klat tuvuma pie maza HP saberu labi nenospraga vel. un kur tev tur lagui ar netu. Ja nemaki Zaudet un sledz Hackus nelien tad tera. Ja nets sudigs nomaini to un tad nac karot. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nolagotu nets  vins nevaretu tik norm skraiditu un saut. Vid Var Redzet Es pa gabalu Vinam labi ieberu un vel no musejiem. Pec tam pieskreju klat tuvuma pie maza HP saberu labi nenospraga vel. un kur tev tur lagui ar netu. Ja nemaki Zaudet un sledz Hackus nelien tad tera. Ja nets sudigs nomaini to un tad nac karot. 

Mhm protams mes hakojam lai admini paspeco jus vnk mes nefilmejam un vinam viss radijas afk TP vinam ielagoja nets bet vins sava pa jums un atlagoja un jus novaca !

Edited by Jimmyz
+1 WP Lieks posts // Opelx
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mhm protams mes hakojam lai admini paspeco jus vnk mes nefilmejam un vinam viss radijas afk TP vinam ielagoja nets bet vins sava pa jums un atlagoja un jus novaca !

ka tat  lai liek pieradijumus ka vinam nolagoja nevis ko lecigu raksta. Nau pieradijumi pasa vaina. es savus pieradijumus ieliku.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mhm protams mes hakojam lai admini paspeco jus vnk mes nefilmejam un vinam viss radijas afk TP vinam ielagoja nets bet vins sava pa jums un atlagoja un jus novaca !

Tak kāds tur nets nolagoja,ko var tik truli dirst,ja pectam nevarēsi atbildēt tad nehako,besit tadi duraki kas melos līdz pēdējam!

Tai video viss ir redzams.ka tev ir HPH un nemaz nenoliedz.''Nets nokaras'' Tas ir tik lowi kaut ko tādu pateikt! 

Tad jau pasaki labāk ka smadzene iekāras un netīšām hakus ieslēdzi,tam gan es noticēšu,serverī vairakas reizes esi manīts ar hakiem!

Ja varat lūdzu no warn! :)

Edited by Jimmyz
+1 WP Lieks posts // Opelx
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nākošajam cilvēkam kurš lieki postos  + 2 WP lai izlemj ACC/ACP. Ja tev lago nets,tad pisies ārā un nepiedalies terā! Cik reizes jau var atkārtot,sāk apnikt...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hp hax ir redzams, bet pings netika nofilmēts. Ja nav nofilmēts pings, tad sūdzība ir aplama.

Tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...