• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jimmy_Vegetti


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Džims


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Džimmijs


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Izsauc mehu, a šis domā kad es esmu taxis, uztaisa Qs un nošauj, za best


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa :D


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=O3MTW5LNNgs

Link to comment
Share on other sites

Vispār bija tā kad vins man divreiz fixcar ustaisija un es pasaudēju 20 tūkstošus notika ta kad es kustejos kapu masina un uspiedu enter vins man piedavaja divas reizes.Un es sadusmojos un nošavu jūs jau zināt ka dusmas ir nevaldāmas.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār bija tā kad vins man divreiz fixcar ustaisija un es pasaudēju 20 tūkstošus notika ta kad es kustejos kapu masina un uspiedu enter vins man piedavaja divas reizes.Un es sadusmojos un nošavu jūs jau zināt ka dusmas ir nevaldāmas.

WTF? Tev kauns melot nav vispār? da kur *** šitādi dzimst? :D Es piebraucu, tu sāc raustīt durvis, un nošauj... pīzģets... un vispār, "ja es esmu tev to fixcar taisījis" tad lūdzu ss... joprojām nesaprotu, kur tu esi radies, no dirsas it kā tādi nelien ārā.....

Link to comment
Share on other sites

Kā tu vispar runā tu vienkarši negribi patisību teikt labāk būtu atdevis man naudu!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā tu vispar runā tu vienkarši negribi patisību teikt labāk būtu atdevis man naudu!

Kā jau teicu, iemet ss jau jau reiz kko esmu izdarījis...

Link to comment
Share on other sites

video tak labi redzams kad viņš ustaisija pārkapumu

Mhm, ko tu postu te? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...