• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Andrew Williams.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jack_Wattangus

2. Administrātora niks spēlē : Andrew_Williams
3. Pierādījumi par pārkāpumu :  

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=3wo17sy289qzhtcyckbp.bmp

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ddw6sahgvgqmlzcmkxmo.bmp

Nevarēju SS uztaisīt, jo viņš izkikoja mani par - /report . 

4. Apraksts par situāciju : Bļe kur tādi admini rodas, kur pat iemeslu normālu nevar uzrakstīt... Es uzrakstīju- /report es nevarēju pabraukt garām, vārti neatvērās . BĻE KUR IR IEMESLS /REPORT, jā es izmantoju report, un? Karoč, es biju aizbraucis uz iecirkni (SFPD) ar vienu čuvaku, kam bija divi /su ,un bija jāliek cietumā. Log off, man tāds pohujisms, tāpat mūsu admini nekādi ir, nekam neseko līdzi. Nomainīju mašīnas , un braucu uz LS. Kad nonāku SF - LS robežā, kur jāmaksā 1K par pārbraukšanu, es braucu viņam lēni pāri, bet viņš neatvērās kad vajadzētu atvērties. Es būtu uzspiedis to NumPad- 0 , lai būtu RP, bet tādai huiņai rakstīt RP nav bļe vajadzības. RP vietā es uzrakstu reportā, lai salabo serveri, tač lago. Nevar paspēlēt, sapisu savu mahu līdz 53% kkur. Un ielika. Redzēsim, vai vispār ir pierādījumi

Link to comment
Share on other sites

Tu ietriecies vartos un nenoerpoji! Nav ko tev paskaidrot jails patiess!

Link to comment
Share on other sites

[12:36:54] Administrators Andrew_Williams ielika cietuma Jack_Wattangus. Iemesls: NonRP driving

[12:37:23] [R] Report: Jack_Wattangus (ID: 14): {FF9900}Andrew, tu bišk de#### neesi? Salabojiet laggus, es nebutu ietr
[12:37:41] Administrators Andrew_Williams kikoja Jack_Wattangus. Iemesls: /report

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu ietriecies vartos un nenoerpoji! Nav ko tev paskaidrot jails patiess!

Iedod pierādījumus! :) Tas pats, kāpēc man jāerpo ja serveris ir sapists? :)

E: Kā es varu ietriekties vārtos, ja tie atverās ? Bet neatvērās, JO JŪSU SERVERIS IR labs.. :) RP vietā pateicu, lai salabojat vienreiz.

 

[12:36:54] Administrators Andrew_Williams ielika cietuma Jack_Wattangus. Iemesls: NonRP driving

[12:37:23] [R] Report: Jack_Wattangus (ID: 14): {FF9900}Andrew, tu bišk de#### neesi? Salabojiet laggus, es nebutu ietr

[12:37:41] Administrators Andrew_Williams kikoja Jack_Wattangus. Iemesls: /report

Nu? Es uzrakstīju /report , kāpēc man ir jākiko? :)

 

Padomā ar galvu.

 

 

Tas pats, ieejat Frukta serverī , un paerpojat ar sevi. Sapratīsiet - kāpēc... esmu viens....

Link to comment
Share on other sites

Iedod pierādījumus! :) Tas pats, kāpēc man jāerpo ja serveris ir sapists? :)

E: Kā es varu ietriekties vārtos, ja tie atverās ? Bet neatvērās, JO JŪSU SERVERIS IR labs.. :) RP vietā pateicu, lai salabojat vienreiz.

 

Nu? Es uzrakstīju /report , kāpēc man ir jākiko? :)

 

Padomā ar galvu.

 

 

Tas pats, ieejat Frukta serverī , un paerpojat ar sevi. Sapratīsiet - kāpēc... esmu viens....

Man vienalga liekat warn

 

Tu āpsi ej atpakal uz gpmēslu pie fruktiņa un tur spēle nevis te staigā.... No komuna uz komunu...

Edited by Rozā Zilonītis.
+1 WP | Lieks posts | LVknk
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iedod pierādījumus! :) Tas pats, kāpēc man jāerpo ja serveris ir sapists? :)

E: Kā es varu ietriekties vārtos, ja tie atverās ? Bet neatvērās, JO JŪSU SERVERIS IR labs.. :) RP vietā pateicu, lai salabojat vienreiz.

 

Nu? Es uzrakstīju /report , kāpēc man ir jākiko? :)

 

Padomā ar galvu.

 

 

Tas pats, ieejat Frukta serverī , un paerpojat ar sevi. Sapratīsiet - kāpēc... esmu viens....

Tapec ka tu lieto necenzetus vardu to var ta pat saprat kaut vai resteets!

 

p.s nav garumzimes

Link to comment
Share on other sites

Tapec ka tu lieto necenzetus vardu to var ta pat saprat kaut vai resteets!

 

p.s nav garumzimes

Tātad tu uzskati , ka vārds - de ir necenzēts vārds? Un ja ir necenzēti vārdi, tad iemesls ir /report ? 

 

Gaidu pierādījumus.

Link to comment
Share on other sites

Pieradijumi par jail nav janem taka sedi jaila! Jo patiess!

Tātad tagad visi admini visus liks jailā, un nebūs pierādījumi? ahhahahahahahahhahahahaha. Nu pierādi , ka ir patiess.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tagad visi admini visus liks jailā, un nebūs pierādījumi? ahhahahahahahahhahahahaha. Nu pierādi , ka ir patiess.

[12:37:23] [R] Report: Jack_Wattangus (ID: 14): {FF9900}Andrew, tu bišk de#### neesi? Salabojiet laggus, es nebutu ietr

 

Izlasi pats to de svītriņu vieta debīls... Pats vainīgs sēdi ..

Edited by Rozā Zilonītis.
+1 WP | Lieks posts | LVknk
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...