• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daumants


Recommended Posts

Kā jau esmu minējis, ar Internet Explorer tādas vienkāršas lietas, kā "copy + paste" ir neiespējamas, ja tās attiecas uz satura ievietošanu...

 

Mans niks - Bijušais...

Apsūdzētais - Snow*

Apraksts - Izplata pieteikumu

Pierādījumi - prnt.sc/b9ufi5

 

Kā jau pieteikuma paraugā uz administratoru minēts, precīzāk, pie sadaļas "Aizliegts!" 4.punkta, savu pieteikumu ir aizliegts reklamēt.

 

Protams tajā pieteikumā ir vismaz vēl 4, varbūt 5 lietas, kas veidotu automātisko TC, ja neskaita šo, bet vai moderatoriem iekšas būs, lai aizvērtu? Nē..

 

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nezināju ka to nevar darīt, esmu ļoti daudz reizes redzējis ka citi to dara, es viņu jau izdzēsu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā jau Snow* teica,viņš jau izdzesa ,viss tika novērsts,paldies par sūdzību,TC!

Link to comment
Share on other sites

Atvēršu vaļā šo sūdzību.

Ja tev vai kādam citam ir pierādījumi par to, ka viņš reklamēja savu pieteikumu, tad viņa pieteikums tiks aizvērts.

Postot atļauts tiem, kam ir pierādījumi, visi liekie posti tiks sodīti.

 

Pagaidīšu 48h laika, ja nebūs pierādījumi, tad slēgšu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Atvēršu vaļā šo sūdzību.

Ja tev vai kādam citam ir pierādījumi par to, ka viņš reklamēja savu pieteikumu, tad viņa pieteikums tiks aizvērts.

Postot atļauts tiem, kam ir pierādījumi, visi liekie posti tiks sodīti.

 

Pagaidīšu 48h laika, ja nebūs pierādījumi, tad slēgšu ciet.

Un es nesapratu kādus tieši vel pierādijumus, pilnīgi tādu pašu SS kā šis lietotājs kas šo sūdzību izveidoja, vai kā es viņu publicēju vel kaut kur citur?

Link to comment
Share on other sites

Un es nesapratu kādus tieši vel pierādijumus, pilnīgi tādu pašu SS kā šis lietotājs kas šo sūdzību izveidoja, vai kā es viņu publicēju vel kaut kur citur?

Oj, galīgi to skrīnu nepamanīju.

 

Paldies par sūdzību, pieteikums tika atteikts, jo tika pārkāpts 4. punkts, kas aizliedza reklamēt savu pieteikumu, lai mudinātu cilvēkus tajā izteikties.

slēdzu ciet.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...