• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

UCP sūdzība


Lennybie

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Šī nav kā foruma sūdzība es pat nezinu kā šo sūdzību lai nosauc. Īsi sakot vakar pasūtiju 10 Kredītus un pa 10 kredītiem nopirku 50EXP. Man viņi nepieskaitijās domāju pagaidīšu kādu stundu nekā nav. Labi pagaidīju līdz šodienai arī nekā nav un administrācija mani ignorē tapēc nolēmu vērsties Forumā. Un tajā Screenshota var redzēt kad man ir 1/16 stundām un 2 LVL 

3. Pierādījumi par problēmu: https://failiem.lv/u/2fvytfe2

Link to comment
Share on other sites

Manliekas kad nē jo ieslēgts bija tikai launchers a kas?

Link to comment
Share on other sites

 

1. Apraksts par problēmu : Šī nav kā foruma sūdzība es pat nezinu kā šo sūdzību lai nosauc. Īsi sakot vakar pasūtiju 10 Kredītus un pa 10 kredītiem nopirku 50EXP. Man viņi nepieskaitijās domāju pagaidīšu kādu stundu nekā nav. Labi pagaidīju līdz šodienai arī nekā nav un administrācija mani ignorē tapēc nolēmu vērsties Forumā. Un tajā Screenshota var redzēt kad man ir 1/16 stundām un 2 LVL 

3. Pierādījumi par problēmu: https://failiem.lv/u/2fvytfe2

 

 

A tu biji izgajis no spēles kad pirki tos 50 EXP?

Ja tu atradies spelē tajā brīdī tad neviens vairs nepalīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

Atvinojos ,bet es seit atlausos piebilts ,man bija ši pati Problēma ,es pasutiju 10 kreditus ,un pa 10 kreditiem ,panemu unbanu ,nekā nesanāca ,tāpec gaidiju thrust- skype un admini ,mani ignorēja ,redzēju ka seit ir ta pati sudzibu novēlejos piebilst ,un jā ,CERU KAD MAN UZLIKS UNBANU ,KO PASUTIJU UZ NIKA Earl_Dipsize ,un šim kungam 50exp .! UN ES NEbiJU Spēle ieksā ,tāpec ja!

Link to comment
Share on other sites

Ne es nebiju spēlē iekšā bija atvērts tikai launchers

Link to comment
Share on other sites

Nē nu cik es sapratu pēc Thrusta šeit atdministrācijai ir po**j par spēlētājiem. Nerūp tas kad kādam ir kautkas atgadijies tikai iet uz naudu . Nujā skaidrs paldies par sapratni :)

Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar īpašnieku caur skype

thrust-

Viņš tiešām palīdzēs. Vari arī sazināties caur forumu spiežot šeit, bet iesaku caur skype.

 

Slēgšu ciet, jo vienīgā lieta ir sazināties ar īpašnieku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...