• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Joe_Sawyer HPH.


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :John_Caper


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Joe_Sawyer.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bija terra, kā video var redzēt 2 x Joe iešauju viņš paiet aiz sienas iespēdz hph...


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://www.youtube.com/watch?v=Rk9dgHcX3NY


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Man galigi lagoja nets un man pings bija paari 200. TO var pieradit jebkursh kursh ir bijis manos gangos, jo man visudzivi ir problema ar netu.

2. Chalit tu velak mani atvaci. :)

3.Paprasi Jeffam, tu lagoji mums radijas ka tu sliidi un tev bija HPH, tevi nevareja parshaut

4. Tev ble video nav mans ping, jo man konkreeti lagoja.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Man galigi lagoja nets un man pings bija paari 200. TO var pieradit jebkursh kursh ir bijis manos gangos, jo man visudzivi ir problema ar netu.

2. Chalit tu velak mani atvaci. :)

3.Paprasi Jeffam, tu lagoji mums radijas ka tu sliidi un tev bija HPH, tevi nevareja parshaut

4. Tev ble video nav mans ping, jo man konkreeti lagoja.

Pag pag man liekas, ka ir tavs pings pēc 10 min ielikšu.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu redzeet, jo man pings ir visulaiku paari 100. :) Jeffs pieradiis ka tu slideeji, vainu tas man ta lagoja es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

tak lol chalit tu slideji bet ne gaji tev nets ta lagoja es tevi tik reizu tiku tev nekas ka hph tu taa lagoji

Edited by Ziginiex ジ ジ
1wp. lieks posts // Ziginiex
Link to comment
Share on other sites

tak lol chalit tu slideji bet ne gaji tev nets ta lagoja es tevi tik reizu tiku tev nekas ka hph tu taa lagoji

Tātad rekur pings.

Gribētu teikt, draugi vienmēr draugus aizstāvēs, pateiks visu, lai izpalīdzētu draugam.

100 + Pings nav tik augsts, ka tev šauj tev nenāk hph nost, tātad jūs sakat, ka man lagoja? Apskatiesties video beigās uz manu pingu .

Visi tavējie var apliecināt, ka tev lagoja. tad tu čatā teici "Ev, veči man lago", labi how cares? Tik pat labi manējie visi pateiks, ka tev bija. Čatā var redzēt, ka viens no jūsējiem parauj banu.

P.S un tu vel raxti par adminu ? Nokaunējies būtu. Ja nevar godīgā ceļā ?  pa 2 jūs 5 izliku, uz reiz jāslēdz hph, tā ir loģika, un pēc tam pats domā vai tas bija to vērts.

Link to comment
Share on other sites

Chalit, sāksim ar to es čatā neko nerakstu, logiski mēs katru terru runājam. :) +100 jau ir augsts un jau HP dažreiz nenāk nost, tu mani beigās novāci kāpēc? Jo lāgoja man vai tev. Bet man bija pāri 100 un lāgo konkrēti.

 

man pings sakuma kad skaties ir pari 150. Tad 103. Tas tev peirada ka man lagoja.!!! Man nets tads ko es varu darit, noperc labaaku.

 

Nodod savam draugam ENriko vinsh, bet hph nejeedz.

Link to comment
Share on other sites

Chalit, sāksim ar to es čatā neko nerakstu, logiski mēs katru terru runājam. :) +100 jau ir augsts un jau HP dažreiz nenāk nost, tu mani beigās novāci kāpēc? Jo lāgoja man vai tev. Bet man bija pāri 100 un lāgo konkrēti.

Hph haxam ir tāda funkcijā ieslēgšanas poga un izslēgšanas.

Edits. 100 pings ir augsts? Ta jav puss serverim būtu hph hax, beidz... Nu nevajg.

Link to comment
Share on other sites

BLAD tu nejēdz? Man pings lēkā. Pirmo reizi kad skaties man ir +150 tad +100. *** man vajadzēja slēgt iekšā lai tu mani novāktu? Pff. Logiski padomā.

Link to comment
Share on other sites

BLAD tu nejēdz? Man pings lēkā. Pirmo reizi kad skaties man ir +150 tad +100. *** man vajadzēja slēgt iekšā lai tu mani novāktu? Pff. Logiski padomā.

Tu izslēdzi lai neparautu banu un kipa tu tak mani nošāvi .... Pings pa 50 lēkā tas nav nekas.... Nu stabils hph.

Link to comment
Share on other sites

Man nekad dzive nebija pings 50. Paradi video kads man pings taja momenta, man lagoja baigi.

Link to comment
Share on other sites

Man nekad dzive nebija pings 50. Paradi video kads man pings taja momenta, man lagoja baigi.

Izlasi kārtīgi teicu, ka tavs pings lēkā pa 50 uz augšu uz leju ... Un saka man, ka nesaportu. Ur Loģik.

Link to comment
Share on other sites

Man nav zemak par 90-100 Man visulaiku tads turaas ka tu nejeedz bled.

Nesaporti, ka tas ir normāls pings? Ja ar tādu pingu lagotu tā, ka hp nerauj nost, tad puss serverim butu hph, tākā nevajg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man PINGS leekaaa.!!!!!!!!!!!!!! Pirit kad skatijies bija 150 tad 103. Saproti vinsh mierigi vareja ielaagot, kapec tu nefilmeji manu pingu kad shaavi man ?Jo tu gudrinieks mani noshavi 3 hit. Un nereizi man netrapija.

Link to comment
Share on other sites

Es piekrīnu John_Carper jo kad mēs karojām pret Joe_Sawyer viņš nemira un viņam bija tīrs AIMBOTS šāva mūs nost kamēr vel nebījām kārtīgi iekšā Terrā.

Edited by Rozā Zilonītis.
+1 WP | Lieks post | LVknk
Link to comment
Share on other sites

Jūs bļa divi atsaldeņi nezinat to, ka samp 0.3.7 versijai jau sen ir izlabots tas ,ka ja tu iešauj tad nenoiet HP. Samp 0.3.7 ir tā, ja tu trāpi pa cilvēku viņam neatkarīgi no pinga noiet HP. Un ja tu Joe_Sawyer saki, ka tev lagoja nets, tad tas nav iespējams, ka tev divas reizes iešauj un tev noiet HP un nākamo nenoiet, ja tev pings būtu virs 300 tad tikai tev nenorautos HP, jo tu citiem vienkārši teleportētos nevis normāli staigātu.

Edited by SYTNELV
newarnot. / sytnelv
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jūs bļa divi atsaldeņi nezinat to, ka samp 0.3.7 versijai jau sen ir izlabots tas ,ka ja tu iešauj tad nenoiet HP. Samp 0.3.7 ir tā, ja tu trāpi pa cilvēku viņam neatkarīgi no pinga noiet HP. Un ja tu Joe_Sawyer saki, ka tev lagoja nets, tad tas nav iespējams, ka tev divas reizes iešauj un tev noiet HP un nākamo nenoiet, ja tev pings būtu virs 300 tad tikai tev nenorautos HP, jo tu citiem vienkārši teleportētos nevis normāli staigātu.

Newarnot, šitas izskaidroja visu ko es cetos paskaidrot.

Edits, Jums jamacas saut? Em Tu saki, ka man jāmācas šaut ? Es viņus visus 3, kas tur bija, dead.

Link to comment
Share on other sites

Blad man pings leekaa, es nezinu taja momentas kads man bija pings, huli shitas gudrinieks nenofilmeja manu ping? Tajaa momenta, jo man radija Ka John saaka sliideet un radiijas blakus tada afk ziime. ! Jeff var pieradiit. Ka John izmantoja kkadu slide haxu vai kas tas bija.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Katrs nākamais posts 2wp. Te nebūs nekādu postu krāšana. 

 

Lai apskatās administrācija un pieliek gala iznākumu. 

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz izskatījās pēc laga,vai ping.


Jo,kad iešāva hp nonāca un tad atkal ne.


Šoreiz piedosiem,bet ja atkārtosies šāda lieta, tad bans.


TC.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...