• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Lewa_Kettwing/OOC Insult


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zigys_Makaveli


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lewa_Kettwing


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mēs stāvējām runājām un viņa atbrauc sāk kko borzīt un  nosauca mani vai Meganu par "bļed" (ka jau daudziem zināms bļēd no krievu val tulkojuma nozīmē *** :) )


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņas neadekvātās rīcības dēļ :)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prntscr.com/bi8vyo


(Screenshots vai Video)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Klauu, baigas vecis, labi melo. Te jūs sākāt mums braukt virsū ar savu princesīti Solvitu, kura visus nodriš. Bļad nav domāts uz viņas, bļads ir līdzīgs vārdam "bļin" , tikai skarbāk. Un tu nevari zināt pie kā es vērsos, jo neminēju ne niku ne vārdu. Gribi iegāzt mani, hm, neizdosies. Es sāku šaut virsū?a tā kundze tik ignorē izsaukumu. Nezinu vai Andrews piefiksēja, bet adminu čatā vareja redzet, ka tu mani novāci, es vēl nezcik reizes reportoju.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Klauu, baigas vecis, labi melo. Te jūs sākāt mums braukt virsū ar savu princesīti Solvitu, kura visus nodriš. Bļad nav domāts uz viņas, bļads ir līdzīgs vārdam "bļin" , tikai skarbāk. Un tu nevari zināt pie kā es vērsos, jo neminēju ne niku ne vārdu. Gribi iegāzt mani, hm, neizdosies. Es sāku šaut virsū?a tā kundze tik ignorē izsaukumu. Nezinu vai Andrews piefiksēja, bet adminu čatā vareja redzet, ka tu mani novāci, es vēl nezcik reizes reportoju.

 

tas jau vispār kkā pie dirsas kam tu to bļed teici ,tu kādu tā nosauci ooc jo pateici to pa ooc čatu un pirms tam tu vel minēji vārdu tu ,tātad iznāk tu teici "tu bļed"..

un ja vēlējies rakstīt bļin ,tad nahujam jāraksta bļed?

Un ja jau es te tas sliktais kurš ,tad davaj met pierādijumus kas īsti notika...

 

 

P.S. kāda jēga tev te attaisnoties ,lai bano ,uzzvanīsi kādam skypa parādīsi savu pežu un bļe dzīvosi laimīga ar unbanu...

Edited by ErnestMAD
+2 WP | Biedru aizvainošana | Ernest
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varoni netēlo, ja mani nezcik reizes nosauc par mauku, nodēmo man vajag būt laipnai un kārtīgai, Oj, nu komatu pēc tu neieliku, viss, pasaules gals. Tu labi zini, ka bļad nav insults, bet lamuvārds, kurš nav domāts , lai kādu aizskartu. Saderam, ma tu arī ikdienā lieto to "bļad" , jo es 99% pārliecināta , ka lieto. Es neņēmu ss, jo nedomāju ka tāds mačo-mens sūdzēsies, jo izdomā savus krievu valodas noteikumu kas ir bļad. Sakarā ar tavu pēdejo teikumu.. , es tev tādu domrakstu uzrakstītu kas tu esi, tikai negribu suspendu, nervus savaldīt māku.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

tu tak esi āmurs , bļed nav occ insult XD

laikam jau smadzenes esi nospelejis .

 

piedrast to 1 wp

Edited by ErnestMAD
+1 WP | Lieks posts | Ernest
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Varoni netēlo, ja mani nezcik reizes nosauc par mauku, nodēmo man vajag būt laipnai un kārtīgai, Oj, nu komatu pēc tu neieliku, viss, pasaules gals. Tu labi zini, ka bļad nav insults, bet lamuvārds, kurš nav domāts , lai kādu aizskartu. Saderam, ma tu arī ikdienā lieto to "bļad" , jo es 99% pārliecināta , ka lieto. Es neņēmu ss, jo nedomāju ka tāds mačo-mens sūdzēsies, jo izdomā savus krievu valodas noteikumu kas ir bļad. Sakarā ar tavu pēdejo teikumu.. , es tev tādu domrakstu uzrakstītu kas tu esi, tikai negribu suspendu, nervus savaldīt māku.

 

Ai tak kkā piedirsas ko tu tur murgo

Link to comment
Share on other sites

Ai tak kkā piedirsas ko tu tur murgo

Vne, intelekta nepietiek , lai atbildētu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

TĀ Megana vispar tututu , ar puss serveri nolaidusi :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

TĀ Megana vispar tututu , ar puss serveri nolaidusi :D

bišķ vairāk, manuprāt. Viņai nepatik, ka Trevors ir par diviem gadiem jaunāks, a pati ar Zigi salaida, kuram 30+.

 

cik saprotu skypā parunājāt ja?:D

 

par tēmu ...http://prntscr.com/bi9x33

Ja es gribētu pateikt mafka, tad arī tā teiktu. Netēlo, meitnēn..oj, tu tak zēns, dīvaini. Ja saki, skype parunājām un ka kāds ko kaut kam laiza, tad sanāk , ka tu Solvitai, khm, nu tu saprati, draudziņ. Vari tēlot cik vien uziet, pats labi zini, ka es nedomāju viņu saukt tajā tulkojumā. Kapēc Tev jāliek sūdzība? Gribi patēlot baigo mačo Solvitas priekšā, sūdzās par meiteni un vēl tēlo, varonēns.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

TAK BĻE SŪDZIBA APLAMA


TC


Edited by SYTNELV
+1wp / lieks posts / sytnelv
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Laiks izskatīt ne? :D 3 mēneši. :D Sūdzība aplama, tas vārds "Bļeģ" nav uz nevienu tēmēts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...