• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

MLG admins 1337 Suciba par ANTREWU


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Aleksitis

2. Administrātora niks spēlē :Kurš tad cits kā piķotajs.
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://www.samp.lv/index.php?/topic/82901-sudziba-alex-luciano-mishka-miller-dm-cs-nonrp-stacija/\

4. Apraksts par situāciju : Pilnīgs...Karoče, šajā sūdzība Andrews soda tikai mani, bet jāsoda arī ir tas otrs IM cilvēks.

Ķipa rp serveris, tu bļe akls esi? Es esmu no mafijas, es tik pat labi rl mafijas cilvēks varētu nogalināt. iKur šeit ir nonrp?? Te nevar redzēt ne qs, neko, mošh es pirms dmošanas noerpoju... CS, cs tur galīgi nav, es kā mafijas cilvēks, ar rp klusām pie stacijas novācu cilvēku kas mani meiģināja filmēt (ķip ar ic kameru) Es viņu novācu, sakarā ar to man bija IC IEMESLS. RETARD LVL 1337

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Sveicināts Alex Luciano!

Diemžēl sūdzībā neatradu bildi, ar tavu pielietoto esmu nevainīgs Play, palūgšu to šeit ievietot pavisam drīz.

 

Ar cieņu, Bob Stefanos.

Tu domā kas esmu tāds dalbons kad man vaidzētu visur ss maukt dēļ kaut kāda jobana sampa? Tak bļe tāpat, man sods ir jāsamazina, ja jūs mākat rp un pieslēgt smadzenes.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iemet ss ar RP

Tu bļe dalbajobs esi? Es saku, es bļeģ visu laiku neskrinoju ik pa situacijai, vajag labāk uz report atbildēt, jums prāts ir? Es domāju tu bļeģ par katru rp neņem ss

 

+ja arī esat lowaki tad tāpat sods jasamazina, jo cs tur nav, un nonrp nav redzams... ES ESMUU MAFIJA, ITALIAN MAFIJA, DONT MESS WITH US BĻE

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pie ta es neesmu vainigs tad jails bus patiess!

Ir nobanoji, šeit vel tc nevajag jo nesaprotu par ko tas lunis man wp uzmeta, ss ir šāds... http://prntscr.com/bin6b7

 

Es nēssu kaut kāds Heets, neuztver to sampu tik tuvu, ka tev sirsniņa sasāpējas... Domā man tavs wp pišs, man vnk patīk tevi patruēt par retardu, sapisies sūdzība, parādiji savas rp prasmes, sapisies wp liekot, tu kaut ko māki tāda gadijumā?

Link to comment
Share on other sites

 

12h dosu laiku, lai ieliktu SS ar RP, vai TC.

 

Bļe dalbajobi točna, TC Slowak..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...