• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Tony_Taison


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Diego_Mortez

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/bipio8
4. Apraksts par situāciju : Iespamojam rudu , admini nez kapēc teleportējas uz karierām un skatijas to  , kā mes karojam , es nošavū jesica_cookie un mani iemteta jaila , par dm 

p.s. KĀDA SAKARA ADMINUS NEVAR ŠAUT KARA LAIKA  ?

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Man nav jāsaka, lai beidziet dēmot adminus, kad adminu nav on, tad raudiet, ka mafbizz nozog, kad ir pasi jūs mūs dzeniet prom.


Es daudz neciesu, prosta izdaru un viss.


Link to comment
Share on other sites

 

Man nav jāsaka, lai beidziet dēmot adminus, kad adminu nav on, tad raudiet, ka mafbizz nozog, kad ir pasi jūs mūs dzeniet prom.

Es daudz neciesu, prosta izdaru un viss.

 

Bet kopš kura mafbizz laika admini sēž zonā un skatās kā citi paņem mafbizz, jums ir jāspeco nevis jāsēž zonā , jo jūs traucējat karu ..

Link to comment
Share on other sites

Bet kopš kura mafbizz laika admini sēž zonā un skatās kā citi paņem mafbizz, jums ir jāspeco nevis jāsēž zonā , jo jūs traucējat karu ..

No kura laika, tu to nezini, ka admini atrodas uz jumtiem mafbizz laikā?

Īstais diego-mortez zin to.

Unjailosu, tik ienāc ig.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...