• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba Jack Mersy


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Edric Shakur

2. Administrātora niks spēlē : Jack Mersy
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/u9noy5pc4v0qp6av3449.png
4. Apraksts par situāciju : Es vinjam pateicu lai vins mani iejailo uz 5 min ķip paša velme, lai bugu iztestētu, čalis mani uz 110 min iejailo.

:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pats esi vainīgs nevajag prasīt cietum sodus, lai mēģinātu bugus, tapēc ieliku uz tik ilgu laiku, nākamreiz sapratīsi 

  • Upvote 5
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Nu pats esi vainīgs nevajag prasīt cietum sodus, lai mēģinātu bugus, tapēc ieliku uz tik ilgu laiku, nākamreiz sapratīsi 

Es tev bļe prasīju ielikt uz 5 min, lai iztestētu to naudas bugu + iedo ss, kur es prasīju.

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es tev bļe prasīju ielikt uz 5 min, lai iztestētu to naudas bugu + iedo ss, kur es prasīju.

Atzīstu ka tu prasiji, bet tagad tu man pie kājām lūdzies lai ielieku uz 2min. Mēs ar Jimu zinājām kad jūs bugus mēģinat tapēc saņēmāt pretī tādu atbildi

Link to comment
Share on other sites

Atzīstu ka tu prasiji, bet tagad tu man pie kājām lūdzies lai ielieku uz 2min. Mēs ar Jimu zinājām kad jūs bugus mēģinat tapēc saņēmāt pretī tādu atbildi

Omg, viņi bugoja. Es gribēju no viņiem uzzināt to bugu un arī uzzināju, bet bugojis neko neesmu. Dod ss, ka prasīju vai arī unjail.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja pats prasi lai iejailo tad arīa tsedi nevis pectam nidi lai unjailo!

Edited by ErnestMAD
+1 WP | Lieks posts | Ernest
Link to comment
Share on other sites

Tak admins ir lowaks, viņš tak erpe pat vel nemak! Kāneka viņu tak atteica 90% ka acc pirkts un ko jus vel gribejat lowakiem acc iedod sak speleties!

Mhm...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...