• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jesica_Cookie


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Alens_Smidbergs

2. Administrātora niks spēlē : Jesica_Cookie
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Esmu nolemis pirkt biznesu, Es sarunāju ir biznesa ipasnieku un licenzatoru. Meš satiekamies un visu sarunajama kas un ka. aizbraucam un banku nonemt naudu 2,1 m - bizz ,100k - license. Nonemsi naudu mes visi 3 dodamien uz biznesu lai slegtu darijumuj, be ne, admins ieliek jaila par pg, - naudas pg

4. Apraksts par situāciju :  ss neuztaisiju, bet varu iemest to ka jaila esmu :D , ja neticas varat pajautar licezatoram [panelis - nick kkads Lee] un Arminiekam, no kura grasijos pirkt biznesu . [Frederico......]

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=imq8cj9mfcmsnuo7ls4.png

 

 

 

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nav pierādījumi ,ka tevi iejailoja Cookie un pietam naudu varēja pie bankas nokārtot Smirdberg . Tu tak nepaņemsi 2.1 m un tāpat brauksi pirkt licensi. Tas tā . Lūdzu no wp es but labs puik es tik paskaidroju pls no wp pls pls pls.

Edited by ErnestMAD
Newārnot | Ernest
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav pierādījumi ,ka tevi iejailoja Cookie un pietam naudu varēja pie bankas nokārtot Smirdberg . Tu tak nepaņemsi 2.1 m un tāpat brauksi pirkt licensi. Tas tā . Lūdzu no wp es but labs puik es tik paskaidroju pls no wp pls pls pls.

Mes devamies PIRK bizz, butu nopircis bizz un uzreiz turpat ari licensi no licenzātora

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mes devamies PIRK bizz, butu nopircis bizz un uzreiz turpat ari licensi no licenzātora

Visu iepriekš vajag saskaņot ar administrāciju, lai nebūtu pārpratumu. 

Aplama sūdzība.

Link to comment
Share on other sites

Par jailu nav jāņem pierādījumi un jāsaskaņo ir ar administrāciju pirms ņem ārā naudu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...