• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Essiku(sry vecit :D )


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mark Caper (rakstu viņa vieta jo suspis)


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Essix_World


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Skatāties video uz lodēm,tur haki,aims


4. Kā vainas dēļ tas notika :Nu pirksta dēļ jo ieslēdz aimiku :D


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :



  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

wtf veciit :DD:D:D. jus tak gudri neesat. lodes, kaa lodes. dazhas pa zemi, dazhas pa rifinieku. tas ka tas ambaalis liideris visas reizes garaam aizshaava, uzreiz aims. sk. pasaki, ka vel ar bazuku pa terru bliezu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bez wp , jo paskaidrošu . Uzreiz raud kad nošauj ,bet lodes tur ir pilnīgi normālas ,varbūt sīks m4 anim bugs , pašaujat ar m4 , paši redzēsiet . Te ir anticheats joptv , tevi kicko par Silent aimu boti esat? Es esmu cik reizes tā meiģinājis , izsauju 3 lodes kick . Tak nomieranieties ar saviem "AIm", "aim". Vismaz pierādījumus dabūjat lādzīgus.

Edited by Willmer
1.WP. Lieks posts //Willmer
Link to comment
Share on other sites

Bez wp , jo paskaidrošu . Uzreiz raud kad nošauj ,bet lodes tur ir pilnīgi normālas ,varbūt sīks m4 anim bugs , pašaujat ar m4 , paši redzēsiet . Te ir anticheats joptv , tevi kicko par Silent aimu boti esat? Es esmu cik reizes tā meiģinājis , izsauju 3 lodes kick . Tak nomieranieties ar saviem "AIm", "aim". Vismaz pierādījumus dabūjat lādzīgus.

Nevajag čaliti nobanoja beidzot

Link to comment
Share on other sites

Ar aimu?ar aimu....Šis ir Marka video,un terras laikā tevi nobanoja vai nu par aim,vai par hph

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...