• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Par [Jack_Mercy]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Martin_Howard

2. Administrātora niks spēlē :Jack_Mercy
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=p0wcn51znh95tu36i4.png 
4. Apraksts par situāciju :Kr4 gandrīz sakām veidot ar čali RP situāciju,bet man kā ss uznjemt ir uz augšējā ''1'',un es nejauši uzspiedu ''Q'',pamanīju to,ka deagle rokās gribēju Rp rakstīt,bet hujakš jaill uz 7200 sec par QS. Čalis nevareja nociesties laikam,jo kā nekā es biju Riffas,un ez zonu dabūt,kāpēc gan nē? Tāpat,kā vakar jaill Nonrp ieskreju siena,iefrizoja un arī ielika jaill par nonrp uz 4h :D . Nu jā,čalis reidžo nedaudz :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es jau nezinu, vai tu gribi izlabot vai nē, tapēc ieliku tevi par QS, tu vel teici iemācies sodu sistēmu! Kaut ja par QS var likt uz 120minūtēm!

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es jau nezinu, vai tu gribi izlabot vai nē, tapēc ieliku tevi par QS, tu vel teici iemācies sodu sistēmu! Kaut ja par QS var likt uz 120minūtēm!

Bet čali,tev pacietības mērs ir vai nav?Domā,ka visiem piemēram tas keybinderis ir ?Es rakstīju ar garumzīmēm un komatiem,un kā es nēsu pro grammar,tas man aižņem tākā nelielu laiku posmu... Kā piemeram Keeks nogaida nedaudz ,un ja nav RP tad jaillo,bet te pat 10 sec+/- un kā arī freaze 5sec,  nepagāja un tu jau iejailoji!

Edited by Meļņuks^^
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...