• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mark_Vendetta] P.S lūgums izskatīt POFO.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Daniel_Cayenne

2. Administrātora niks spēlē : Mark_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
4. Apraksts par situāciju :Tātad mes ar draugu braucām uz SF pusi, musos trieciam taksis, kad izkapu man bija jau m4 rokās, es noerpoju ka esmu gatavs šaut bez brīdinājuma....  Tad tas taksis man brauca virsū un taisija CP, tāpēc es šavu viņam pa mašīnu. Tad es viņu nošāvu un kāpu mašīnā- kā jau zinat kad kāpj masina ierocis automātiski pazūd un to neredz, bet kad kāpj ārā parādās,
Vaitad tad kad ar mahu brauc weps stav rokās?bet redz šis admins domā ka es qs taisu.

Tātad tur nebija DM, man bija IC iemesls

QS-nebija kā jau minēju.

CarDM jo vins man ar mahu brauca virsū

Kas nav skaidrs? Tur pārkāpums bija taksim jo vins sāka man braukt virsū.

Ja jau tu teici ka tev ir video, tad lūdzu ieliec to šeit!http://prntscr.com/bmp9rr

Nav diemžēl visi pierādijumi noscreenoti, bet ja tev ir video tad viss čotka

Un man ir jāsēž šitik ilgi-http://prntscr.com/bmpbsc

Edited by Zintītis
+1wp l Fona izmērs pārsniedz 14ptx.
Link to comment
Share on other sites

Tālbraucējs reportoja, es sāku specot, Jūs abi ar savu biedru dmojāt nost taksi, tālbraucēju, pēc tam iekāpi mašīnā un nomainīji no m4, nesāc stāstīt, ka nekādu QS netaisīji, jautājums viens, kādēļ DM'ot 2 līmeņus, neuzskatu to par ic iemeslu. Par to video, nepareizi uzrakstīju Tev. No jums neredzēju ne smakas roleplay, 

Link to comment
Share on other sites

Kā var būt tāds admins kurš melo, padoma mani ar CP triec nost un man tas nav ic iemesls?A ja tev ar CP brauktu tu iemestu jailā, a mēs nevaram ielikt tāpēc nošāvām. Tev bail to viģiku rādīt jo viss bija ok? Uz ko tad es nomainiju ar QS, Kā tu nesparoti kad kāpj masinaa tad pazūd weps. Iesaku pašam pamēģināt varbūt kaut kas sāks pielekt.

Link to comment
Share on other sites

Kādu video man Tev rādīt? Tak teicu, ka nepaspēju nofilmēt. Vecīt nav tas ic iemesls, iedomājies, taksists uztriecas virsū, Tu izkāp ārā un sāc nobērt ar m4. Par QS, ir iespēja, ka kāpjot iekšā mašīnā netīšām pārmainīji, ir gadījies, bet nevajag stāstīt kaut ko, ka Tev tas nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

CP nav ic iemesls ,lai dmotu. Un iekāpjot mašīnā ar wep, ierocis paliek rokās un izkāpjot tas arī vel ir rokās! Un jauniņos labāk pamāci nevis dmo...

Link to comment
Share on other sites

Jā, mūs sāk dauzīt taksis un es izkāpju un mani sāk ar CP braukt nost, tas nav iemesls? Ja tev brauktu virsū tu iemestu jailā, es nevaru iemest un es nošāvu viņu, es jau biju pusbeigts deļ viņa, kas man bija jāļauj dabeigt līdz galam? 

Par to qs nestrīdēšos labi pieņemsim ka taisiju qs kaut vai netaisiju bet nu ok kas tad man, jums tak vienmer taisniba.

A ko tu Derec te posto, ar tevi te nav nekāda sakara, ej posto sūdzībās par tevi, pietiekami tādu ir.

 

Čibrik, Ja nesaproti tad psakaidrošu, IC iemesls bija tads ka vins mums sāka dauzīt mahu kā var nesaprast, Ja tev RL dauzītu mahu nezvai tu protsa brauktu tālāk, nēn tu varbūt samīztos un bēgtu.

Edited by Aljo
Tu māki atšķirt OOC un IC ? OOC ārpus spēles,IC iekš,tas bija OOC iemesls ,jo tu OOC paliki dusmigs,sāki raudāt un sāki bērt ar emku...
Link to comment
Share on other sites

kruti admini tagad,no rp neko nejedz,labak te nespele,izdzes samp  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Edited by Zintītis
+1wp l Lieks posts.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...