• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark Dominikana , aizvainojoš vārds


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Mike Walker, screens drauga.

2. Administrātora niks spēlē : Mark Dominikana
3. Pierādījumi par pārkāpumu :  

 nfzt2wmf6cjyd4lsy5v.png


4. Apraksts par situāciju : Mans draugs uzraksta administratoram ka liks sūdzību par viņu, viņa atbilde bija - ''tak met lowak''. Administrācija jūsuprāt tā ir normāla attieksme pret spēlētājiem, aizskart cilvēkus ar vārdu lowak + vēl no administrācijas puses?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

noteikumi attiecas uz visiem -tirs insults,aizskarosa veida pateikts,bet.....................................nav jau kas soda  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Edited by SYTNELV
+1wp / lieks posts / sytnelv
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Domā ir viegli atbildēt uz katru report'u? Tu uzskati, ka administratori ir kaut kādi suņi.

Šajā gadījumā biju Tevi pirmīt iemetis cietumā, uzskatīji, ka tas bija nepatiesi,sāki spamot, ar kādu attieksmi jūs izturaties, ar tādu mēs.

  • Upvote 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Kā tad ceri ka tiksi sveikā, tas tev nedod iespējas apdirst cilvēkus par lowakiem, tā tu tautu aizdzen no servera, ja katru par lowaku nosauksi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā tad ceri ka tiksi sveikā, tas tev nedod iespējas apdirst cilvēkus par lowakiem, tā tu tautu aizdzen no servera, ja katru par lowaku nosauksi.

Nav teikts, ka visus, bet mēdz būt tādi cilvēki, kuri ar nēpārtraukto spamošanu var izbesīt, gadās pasprukt kāds vārds.
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav teikts, ka visus, bet mēdz būt tādi cilvēki, kuri ar nēpārtraukto spamošanu var izbesīt, gadās pasprukt kāds vārds.

Nevjg ja, sods tā pat būs. Ko piesakaties uz adminu ja jums nervu nav.

Link to comment
Share on other sites

Nav teikts, ka visus, bet mēdz būt tādi cilvēki, kuri ar nēpārtraukto spamošanu var izbesīt, gadās pasprukt kāds vārds.

Tu esi Andrewa, Zigīša un Dereka dirsālīdējs. Ko tu piesakies uz adminu, ja nevari savus gudros vārdus novaldīt. ACC tīri izmanto savā labā. Vakardien braucu ar Zigi mašīnā, tu pienāc  saki, lai kāpju ārā, es palieku, tu mani noslapo, es izkrītu no mašīnas. Kova, nevajadzēja šitam dot acc... Būs vēl sūdzība par tevi!

Pie dirsas par to warnu.

Edited by SYTNELV
+1wp / lieks posts / sytnelv
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tādi vārdi pasprūk, kad adminu nokaitina.


Personīgi arī man šāds vārds ir pasprucis.


Pateikšu, lai kontrolē savu rīcību.


TC.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...