• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Jesica_Cookie]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jack_Wattangus

2. Administrātora niks spēlē : Jesica_Cookie 

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

http://www.bildites.lv/images/yyu4pwxaspqv628p9bsm.bmp
4. Apraksts par situāciju : Mēs , ceļa policija pārbaudijām vienu fruktu stacijā. Bija pārkāpis CSN , un bija jāizraksta sods. Šis apsaukāja mūs, un bēga. Mēs apstādinājām viņu. Ar RP izvilku ieroci, un tēmēju uz mašīnu - riepu, lai tas neaizbēg. Teicām lai izkāp, bet neklausīja, tāpēc nāk palīgā ierocis. Ja tu neesi nekādu policistu video redzējusi, nav mana problēma, ka sēdi un tik gaidi kamēr kāds kaut ko izdara nepareizu - pareizu. Un tik liek, un liek jailā.

Edited by ᴋᴀʟᴄɪᴊs
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ilgi domāji? :D 

Sāksim tad jau ar to, ka pats atklāj, ka taisīji MG. 

Un, ka ar rp izvilki to dīglu? RL neviens normāls policists, pat, ja tā kā tu saki, izkāpjot no mašīnas uzreiz tēmē uz pārkāpēju un pēc tam uz auto. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ilgi domāji? :D

Sāksim tad jau ar to, ka pats atklāj, ka taisīji MG. 

Un, ka ar rp izvilki to dīglu? RL neviens normāls policists, pat, ja tā kā tu saki, izkāpjot no mašīnas uzreiz tēmē uz pārkāpēju un pēc tam uz auto. 

Varbūt Tev atsūtīt video, kur policisti tā dara? Man ir daudz video, skatos tādu ļoti daudz. Un nē, nedomāju es daudz, es rakstīju pašu topiku. Un tu ko, ilgi domāji kā iepatikties visiem adminiem, un kā dabūt galveno adminu? Zaebal tu jau. Es tēmēju sākumā uz viņu, jo varbūt viņš izkāps, un šaus mums? Es aizgāju tad aiz mašīnas, un tēmēju uz mašīnu, jo teicu kolēģim, lai nokārtojas ar šo.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt Tev atsūtīt video, kur policisti tā dara? Man ir daudz video, skatos tādu ļoti daudz. Un nē, nedomāju es daudz, es rakstīju pašu topiku. Un tu ko, ilgi domāji kā iepatikties visiem adminiem, un kā dabūt galveno adminu? Zaebal tu jau. Es tēmēju sākumā uz viņu, jo varbūt viņš izkāps, un šaus mums? Es aizgāju tad aiz mašīnas, un tēmēju uz mašīnu, jo teicu kolēģim, lai nokārtojas ar šo.

oco05fjcor0005hcx5a1.png

 

 

 

 

Savas antipātijas un pasaku izgudrošanas spējas vari paturēt pie sevis. Neko tas nedod.

Link to comment
Share on other sites

oco05fjcor0005hcx5a1.png

 

 

 

 

Savas antipātijas un pasaku izgudrošanas spējas vari paturēt pie sevis. Neko tas nedod.

Pagaidi, kas tur tāds? RL visi policisti tā darītu, ja situācija būtu tādi pati. RL, tu nezini ko persona mašīnā darīs, viņš var paņemt ieroci un šaut. Es vēlreiz saku, apgāju aizmugurē, tēmēju uz auto, un kolēģis tad runāja ar šo

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...