• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nauda pazuda.


zeusinx

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Tātad ienācu serverī man bija bans no Andrew_Williams,man čoms teica kad viņš visus nobanoja , jo ķipa viņam ņems acc nost vai kas tāds,labi pēc laika visus unbanoja nākat serverī iekšā , pieeju pie /atm un skatos man ir 0 nauda iekšā , kas par shit,bezsakars šitas vienkārši ir,vēlos dabūt atpakaļ savus 3m ar procentiem bļin,es krāju naudu un viņu vienkārši izmet kur ārā......

3. Pierādījumi par problēmu : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=goygsym0yqqu6gnncde4.png

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!
 

Link to comment
Share on other sites

Atkal paceļu tēmu,vēlos dabūt savu naudu atpakaļ ko Andrew_Williams man noteikti pakāsa....

Link to comment
Share on other sites

Andrew Wiliams neko nevarēja izdarīt, viņam nav piekļuve db, tas varēja būt īpašnieks noņēmis vai db bugs, vai kāds no mēnešnieku īpašniekiem pabijis profilā.

Edited by SYTNELV
+1wp / lieks posts / sytnelv
Link to comment
Share on other sites

Andrew Wiliams neko nevarēja izdarīt, viņam nav piekļuve db, tas varēja būt īpašnieks noņēmis vai db bugs, vai kāds no mēnešnieku īpašniekiem pabijis profilā.

Man vienalga ,kas tas bija gribu atpakaļ savu naudu ko guldīju veselu gadu un tagat pēkšņi aiziet vējā,gaidu naudu tak.

Link to comment
Share on other sites

Vēlos tak vienreiz savu naudu dabūt atpakaļ Tony neguli,bet izskati lūdzu,zbl jau. :@

Link to comment
Share on other sites

Visiem laikam ***,tak izskatas šo es nevaru paspēlēt bez savas naudas ,bļin un viņa prosta bezjēcīgi pazuda,zbl up.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...