• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Dereck_Dominikana


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Henry_Padre

2. Administrātora niks spēlē : Dereck_Domenikana
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/nd4qapj3#/view/sa-mp-359.png
4. Apraksts par situāciju : Mans panelis Jim_Heal pastāstīja ar ko mēs nodarbojamies ,tad viņš lika aizsiet šņori ,tas čalis visu izdarīja ,tad paprasīja dažus terminus un tad lai iet apģērbties un tad viņu invitoja .Man uzlika banu un admins uzrakstīja panelim ,ka jāveido ic situācija ,bet ic sitūācija bija ,jo viņš sasēja šņori.

Edited by PadreAF
Link to comment
Share on other sites

Tas nav rp ,lai pieņemtu omg. Ir jābut ic situācijai, nejau šņori sašņorēt :DDD .

Ir jāpģērbjas lai pieņemtu, minimālais. Lai nav tā ,ka prost tp uz apģērbu veikalu.

Šas ielikšu vid uploudoties

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas nav rp ,lai pieņemtu omg. Ir jābut ic situācijai, nejau šņori sašņorēt :DDD .

Ir jāpģērbjas lai pieņemtu, minimālais. Lai nav tā ,ka prost tp uz apģērbu veikalu.

Šas ielikšu vid uploudoties

KURŠ TĀ DARA ,KA VĒL AIZBRAUC UZ KKADU APĢĒRBU VEIKALU ,PAT ADMINI TĀ NEPIEŅEM .

 

 

Šo lai izskata augstāki līmeņi ,paceļu.

Link to comment
Share on other sites

KURŠ TĀ DARA ,KA VĒL AIZBRAUC UZ KKADU APĢĒRBU VEIKALU ,PAT ADMINI TĀ NEPIEŅEM .

 

 

Šo lai izskata augstāki līmeņi ,paceļu.

Kā tu par līderi vispār tikki ? Nopirki ?:D Nav jau brīnums. Ir jāpģerbjās ar rp, nejau jābrauc uz apģērbu veikalu.

Un tad brīnās ,kur serverī rp ,kur tad var būt ,ja ir šādi līderi....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā tu par līderi vispār tikki ? Nopirki ? :D Nav jau brīnums. Ir jāpģerbjās ar rp, nejau jābrauc uz apģērbu veikalu.

Un tad brīnās ,kur serverī rp ,kur tad var būt ,ja ir šādi līderi....

Kādā sakarā tu vispār mani nobanoji?+Tā jau ir nedaudz nodiršana.

Link to comment
Share on other sites

Kādā sakarā tu vispār mani nobanoji?+Tā jau ir nedaudz nodiršana.

Automātiski uzliekot 3 warnu liekās bans 7 dienas. Tev acīmredzot jau 2 warn bija. Pietiek postus krāt, drīz tonys izskatīs , mans vid būs pēc ~ 2h . Chat off

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te bļe dirs viņam bija bļa 1 warn point paskaties bļe tehniskaja sadaļā peğik

Edited by SYTNELV
suspends, adminstrācijas apvainošana / sytnelv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...