• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jimmy_Jankezo


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon_Klon


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HpH


4. Kā vainas dēļ tas notika : VIŅU


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://failiem.lv/u/gcqddasu#/view/bandicam+2016-07-06+23-31-58-942.mp4;play


(Screenshots vai Video)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pašam smiekli nenāk :D?

Visiem skaidri zināms, izņemot tevi kad nospiež peles labo pogu un shift ir takā ķipa pretošanās sitieniem, tad HP nenāk nost. Tajā brīdi kad es nokrītu, esmu afk, viss skaidri redzams :D! Mazais, nesanāks tev man atriebties.

Link to comment
Share on other sites

Pašam smiekli nenāk :D?

Visiem skaidri zināms, izņemot tevi kad nospiež peles labo pogu un shift ir takā ķipa pretošanās sitieniem, tad HP nenāk nost. Tajā brīdi kad es nokrītu, esmu afk, viss skaidri redzams :D! Mazais, nesanāks tev man atriebties.

Chali , tu saki ka nokriti tu biji afk maldies, video redzams ka nebiji afk , nu ja taisniba , liki bloku , bet nejau visulaiku , video ir redzams ka kriti zemē un tev situ un hp nenāk nost Chill

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Chali , tu saki ka nokriti tu biji afk maldies, video redzams ka nebiji afk , nu ja taisniba , liki bloku , bet nejau visulaiku , video ir redzams ka kriti zemē un tev situ un hp nenāk nost Chill

Akls esi, parādās smilšu pulkstenītis, kad pieceļos kājās! Mazais bērns, tas nozīmē ka tajā brīdi biju afk! Uzvelc dubultbrilles!

Beidz čatot lai admini izskata!

Link to comment
Share on other sites

Akls esi, parādās smilšu pulkstenītis, kad pieceļos kājās! Mazais bērns, tas nozīmē ka tajā brīdi biju afk! Uzvelc dubultbrilles!

Low nu ja beigas ka uzliki Mauale right + Enter biji afk , malacis ka pads ievēroji:D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Low nu ja beigas ka uzliki Mauale right + Enter biji afk , malacis ka pads ievēroji:D

Nesanāks tev mani iegāst! Priekš HPHAX uzķeršanas vispār vajag ar wep šaut, bet ja ar rokām tad jāsit ir ilgi kādu laiku! Bet nu skaidri redzams ka nav HPH.

ČATS OFF.

Link to comment
Share on other sites

Nesanāks tev mani iegāst! Priekš HPHAX uzķeršanas vispār vajag ar wep šaut, bet ja ar rokām tad jāsit ir ilgi kādu laiku! Bet nu skaidri redzams ka nav HPH.

ČATS OFF.

Es tev nogazu 2x zemē uz klapēju , ir janonāk tad kaut drusku hp nost

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es tev nogazu 2x zemē uz klapēju , ir janonāk tad kaut drusku hp nost

 

HP HAXAM IR NEPIECIEŠAMS GARĀKS VIDEO, NO 10 SEKUNDĒM NEKO NEVAR PIERĀDĪT. SAPRASTU TU MAN BĒRTU AR EM4, BET NU TE TU SIT AR SAVIEM SŪDA KULAKIEM. Viss es beidz čatot :D!

Link to comment
Share on other sites

HP HAXAM IR NEPIECIEŠAMS GARĀKS VIDEO, NO 10 SEKUNDĒM NEKO NEVAR PIERĀDĪT. SAPRASTU TU MAN BĒRTU AR EM4, BET NU TE TU SIT AR SAVIEM SŪDA KULAKIEM. Viss es beidz čatot :D!

Nu čali saku velreiz es 2x nometu , ja labi grib  var arī 10 sec uzfilmēt hph , tikai tam ir jabut redzamam , varbut ka šaudas ta drusku ilgāk meybie

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nesanāks iegāst, vai kā gribētu. Sav mūž hp hax neemu lietojis :D! Ieber man m4 tad redzēs! ā un zini kas ir pings?

Link to comment
Share on other sites

Tak nesanāks iegāst, vai kā gribētu. Sav mūž hp hax neemu lietojis :D! Ieber man m4 tad redzēs! ā un zini kas ir pings?

Tu ten nerunā pa pingiem , nekrāj postus ,2x jau saki par tām iegāšanām un m4 ,2x lieki posti skaties ka wp nesarav

Link to comment
Share on other sites

Nav tas hph , ļoti labi var redzēt ,kad nokrītot zemē kustējās uz priekšu , tas nozīmē ,ka viņam ekrānā radijās ,ka kājās stāv. 

Pārāk maz pierādījumi priekš kā tāda.

Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...