• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lay_Eliminated


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Megan_Miss_Leeuwen


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lay_Eliminated


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Čalis ignorēja rp, kas norisinājās, pēc kā izgāja off'ā pavisam. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/7bmj54kk#_


 


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tākā šis cilvēks ir pie manim gsg atļaušos iepostot ,respektīvi modi lūdzu nowarn ,paldies.

 

Jums bik cs... divi menti bandas hooda vēl piesienas vienam no bandas biedriem ,rl pat menti divata tam hoodam netuvotos...

Otrais ,kur pieradijumi ka ignoreja varbūt viņš tur stāvēja un nebija pie pc....tad jau sanāk ,ja Tu aizej prom no pc un es pieeju Tev klāt un sāku kko rpot ,tu neatbildi (jo neesi pie pc) tad tas ir rp avoid? Nu nez....

Un vispār varbūt viņam vnk nolagoja un beigaas viņu izkikoja....

Link to comment
Share on other sites

Tākā šis cilvēks ir pie manim gsg atļaušos iepostot ,respektīvi modi lūdzu nowarn ,paldies.

 

Jums bik cs... divi menti bandas hooda vēl piesienas vienam no bandas biedriem ,rl pat menti divata tam hoodam netuvotos...

Otrais ,kur pieradijumi ka ignoreja varbūt viņš tur stāvēja un nebija pie pc....tad jau sanāk ,ja Tu aizej prom no pc un es pieeju Tev klāt un sāku kko rpot ,tu neatbildi (jo neesi pie pc) tad tas ir rp avoid? Nu nez....

Un vispār varbūt viņam vnk nolagoja un beigaas viņu izkikoja....

Tā kā esmu iesaistīts atbildēšu. 

Iepriekš nopētijām situāciju un neviena cita hūdā nebija tikai viņš bija tur. Nolēmām aizbraukt un tad pēkšņi kad sākam runāt ar viņu sāk nesties hūdā iekšā cilvēki, kaut kā aizdomīgi nea? Pēc tam ienāca atpakaļ on un nesās apkārt ar tevi un taviem biedriem pa pilsētu. Nevajag attaisnot savējos lieki.

Tu kaut kur redzi ka viņu izkiko čatā? Pilnīgi lieki attaisnojumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...