• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Axwell Wiliams, Jack Meloni Jeff Campisano


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Bob_Whale


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Axwell Wiliams, Jack Meloni Jeff Campisano


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  Pie baznīcas sf viņi sāka mani dmmot 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/m6b9zann#/


(Screenshots vai Video)


Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau tu pats saki sist musu līderi un mēs tikai aizstavejam vinu. Otrkārt tavs draugs arī mūs sita, mēs vinu pec rp cuffojam, bet nepaspejam uzlikt /cuff un vins saka bēgt. Vnk tas RP no jūsu puses. //Rakstu no telefona

Link to comment
Share on other sites

Vecīt... Tu sāki kautiņu, pret Jeff, un mēs tevi ar RP gatavojamies vest prom, bet es pat nepaspeju uzrakstit /cuff ID, kad tu jau esi aizskrejis prom (veicot tādu lietu, ka RP avoid, jo nezinu, ja persona ir saslegta, tad šis jau gabala, par to vien tevi var jau atvākt!) un Vēl sāc vainot, ka tais DM, būtu labāk noskrīnojis 30 sek, pirms tevi saka DM, jo mes tevi bez iemesla neaiztikam, pats uzprasijies.

 

Šobrīd sanāk, ka mēs piebraucām, un tā vienkārši sākām tevi šaut... Kautgan viss bija pilnīgi savādāk!

Link to comment
Share on other sites

Es iznācu no baznīcas Piegāju pie jums tur viens iepūta man acīs to zaļo sūdu neparko tad es vinjam iesitu un tad es sāku bēgt. Bēt jus paspējat mani pārtvert un sākt dmmot 

+Ja ir rokudzelži ir uzvilkti var paskriet, rl esmu skrējis tpc zinu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau tu saki pirmais Jeffam sist, es tev saku vinu pūst, bet tev jau redzams, ka ir RP avoid. Tu gribi teikt, ka tev nebija seku no asargazes un tu varēji turpināt kauties? Pats sevi iegāzi //rakstu no telefona

Link to comment
Share on other sites

Mes atbraucām jūs sākat mums šaut ko ta mes ļausim laimūs novāc?

Link to comment
Share on other sites

Screen studijā kur es tev kautko šauju.

Baznīca notika kāzas. Viņas atcēlas es iznācu un tad vis sākas man pat wepa nebija tikai puķes nopirktas priekš laimīga pārā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nesasvi tad kāds cits no turienes. Mums sāka šaut un m';es arī taka nošāvām tu sāki sist un tad bēgi.

Link to comment
Share on other sites

Axwell Wiliams, Jack Meloni
Abiem 140 min jails par DM,CS.

Par Jeffu neko neredz ,ka šautu.

Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...