• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark Line


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Roger Rodrigez

2. Administrātora niks spēlē : Mark Line
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/e4bbsttt
4. Apraksts par situāciju : Biju stacijā, sarunāts ar draugu tikties, draugs iebrauc stacijā un brauc garām, es uztaurēju lai zin ka tas es un mani Marks ieliek jail par PG jo es esot iedarbinājis auto 1 sekundes laikā 2 reizes kaut gan tā nebija(redzams screen) . Rakstīju  /report ka es 2 reizes uztaurēju un viņš sakot ka uztaurēt ir PG.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs niks spēlē : Roger Rodrigez

2. Administrātora niks spēlē : Mark Line

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/e4bbsttt

4. Apraksts par situāciju : Biju stacijā, sarunāts ar draugu tikties, draugs iebrauc stacijā un brauc garām, es uztaurēju lai zin ka tas es un mani Marks ieliek jail par PG jo es esot iedarbinājis auto 1 sekundes laikā 2 reizes kaut gan tā nebija(redzams screen) . Rakstīju  /report ka es 2 reizes uztaurēju un viņš sakot ka uztaurēt ir PG.

 

Saproti vecīt,tas sīkais pajobaks speco 24/7 ja ir uzēdies uz kāda! kaut kāds sīks debīls urods,KOVA NAHUJU TU DEVI TĀDAM PAJOBAKAM ACC nu ***?

Neredzi cik par to debīliķi ir sūdzību? Kaut kads pāķis bļe! Sež pie ekrāna 24/7 pat nav veco laiku ka piemiedza ar aci ja kaut netīšam nenoerpoji!

A ko šis sranais *** dara? Liek tik iekšā! Pats vel iegāž daudzus! Kova ble tu viņām acc dzērumā iedevi? Pizdata tadus pidarasus! Pat mods ka viņš bija jau sapratu ka kaut kāds urods! Reali to siko pat hz ka nosaukt! 

Kaut kadas 10 sūdzības katru dienu par to Urodu ir! Jau tak ka spams :D

*** URODUS

MAX 14 gadi bļe!

Siks šķībzobis ar brilēm poļubom! :D

Piedodiet ka te izlādējos vienkārši cilvēks ko es nevaru ciest! Nenormāli besī tādi! Specijali iegāž lai tik jailllot un banot var! 

Un vel kas man sāk besīt ir ZIGIS

Nu pizets čalim 32 gadi a ko šis kapa SAMP ar 14 gadīgu

Uz pusi jaunāks a ZIGIS tik mauc!Zigi biju labākas domās par tevi! :D Bet laikam arī ta URODA nakotne būs tada pati kā zigim!

GATERIS SAMPS GULTA un tā visu laiku! 

 

Tiešām piedodiet ka te iespamoju,bet to URODU nevaru ciest un drīz jau ZIGI arī! 

aaaaaaaaa vienk izrubīt gribu to pāķi! bet ja iesistu sedētu sutkas ganjau! :D :D :D

*** varat warnot un suspendot! 

Es te nespēlēšu lidzko te būs tas sīkais URODS 

ZIGI tu arī sāc ar galvu draudzēties,tev sieva ir vispār? Daž labs jau 16 gados zaudē nevainību bet kā ir ar tevi?

ĀĀĀĀĀĀĀ nepiesienaties pat gramatiku,vienk negribu uz tadu URODU vel glīti raksīt! 

Tas laikam viss! 

#NOSTARURODU #NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU

Edited by Scofield.
Necenzētu vārdu lietošana | Biedru apvainošana | Rupjības administratoram | 30 dienu suspends | Scofield.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Saproti vecīt,tas sīkais pajobaks speco 24/7 ja ir uzēdies uz kāda! kaut kāds sīks debīls urods,KOVA NAHUJU TU DEVI TĀDAM PAJOBAKAM ACC nu ***?

Neredzi cik par to debīliķi ir sūdzību? Kaut kads pāķis bļe! Sež pie ekrāna 24/7 pat nav veco laiku ka piemiedza ar aci ja kaut netīšam nenoerpoji!

A ko šis sranais *** dara? Liek tik iekšā! Pats vel iegāž daudzus! Kova ble tu viņām acc dzērumā iedevi? Pizdata tadus pidarasus! Pat mods ka viņš bija jau sapratu ka kaut kāds urods! Reali to siko pat hz ka nosaukt! 

Kaut kadas 10 sūdzības katru dienu par to Urodu ir! Jau tak ka spams :D

*** URODUS

MAX 14 gadi bļe!

Siks šķībzobis ar brilēm poļubom! :D

Piedodiet ka te izlādējos vienkārši cilvēks ko es nevaru ciest! Nenormāli besī tādi! Specijali iegāž lai tik jailllot un banot var! 

Un vel kas man sāk besīt ir ZIGIS

Nu pizets čalim 32 gadi a ko šis kapa SAMP ar 14 gadīgu

Uz pusi jaunāks a ZIGIS tik mauc!Zigi biju labākas domās par tevi! :D Bet laikam arī ta URODA nakotne būs tada pati kā zigim!

GATERIS SAMPS GULTA un tā visu laiku! 

 

Tiešām piedodiet ka te iespamoju,bet to URODU nevaru ciest un drīz jau ZIGI arī! 

aaaaaaaaa vienk izrubīt gribu to pāķi! bet ja iesistu sedētu sutkas ganjau! :D :D :D

*** varat warnot un suspendot! 

Es te nespēlēšu lidzko te būs tas sīkais URODS 

ZIGI tu arī sāc ar galvu draudzēties,tev sieva ir vispār? Daž labs jau 16 gados zaudē nevainību bet kā ir ar tevi?

ĀĀĀĀĀĀĀ nepiesienaties pat gramatiku,vienk negribu uz tadu URODU vel glīti raksīt! 

Tas laikam viss! 

#NOSTARURODU #NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU#NOSTARURODU

Tieši manas vnk tādus pāķus ***..... Pidarasikus hujasikus...

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma Punkts | Scofield.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstot čatā /timestamp parādīsies laiks, pēc kura vari redzēt, kad esi kaut ko darījis.

Tu vienā sekundē iedarbināji un noslāpēji dzinēju, kas ir PG..

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

to , ka viņs ir mazs retardēts wanabe *** mēs zinam jau sen. To ka acc ir dabūts caur naudas maģiju, vai analy job arī ir zināms, jo viņa pieteikums stāvēja labi ja 2 dienas. Neko darīsi, ja nebūtu analy vai pirktais acc, sen būtu noņemts.

Secinājums : mazs wanabe dauinis, kurš domā, ka saprot rp, domā ka pacels te rp. Karoč, es zinu daudz lamu vārdus, bet lai aprakstītu šitādu, nezinu, sorry.

modi, pa taisnību bano ?

Edited by Scofield.
Necenzētu vārdu lietošana | Rupjības administratoram | Fake acc | Permanent suspends | Scofield.
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstot čatā /timestamp parādīsies laiks, pēc kura vari redzēt, kad esi kaut ko darījis.

Tu vienā sekundē iedarbināji un noslāpēji dzinēju, kas ir PG..

Pierādijumi? Nekur man nekas tāds nav rādīts ne? Tad jau tev bugojas! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

to , ka viņs ir mazs retardēts wanabe *** mēs zinam jau sen. To ka acc ir dabūts caur naudas maģiju, vai analy job arī ir zināms, jo viņa pieteikums stāvēja labi ja 2 dienas. Neko darīsi, ja nebūtu analy vai pirktais acc, sen būtu noņemts.

Secinājums : mazs wanabe dauinis, kurš domā, ka saprot rp, domā ka pacels te rp. Karoč, es zinu daudz lamu vārdus, bet lai aprakstītu šitādu, nezinu, sorry.

modi, pa taisnību bano ?

Vissu pilniba pareizi pateici....

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma punkts | Scofield.
Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, kad piespamo čatu un tad uzņem SS. Tas ir ļoti gudri, bet ne iemesls,. lai tevi izlaistu no cietuma.


Par jailu nav vajadzīgi pierādījumi.


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...