• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pats serveris ir galīgs bezsakars.


Lamārs

Recommended Posts

Te Lamars, moš kāds atcerās, varbūt nē, man galīgi vienalga. Tātad, šis te bezsakars, jeb samp.lv serveris sauc sevi par ROLEPLAY serveri. Te sodi jau ir tik bargi, ka adminu jailā jāsēž 5 stundas. Reāli, pat LS-RP tā nav un nekad nebūs. Roleplay serveris? Kā jūs šo serveri varat saukt pa roleplay serveri, ja šeit ir terras, skriptotas bandas, organizācijas, nēģeri ar latviešu nikiem, moneyrushoshana utt. Te pat ADMINI nemāk RP, kur nu vēl spēlētāji. Ar infu uzmetīsi trīs salto /do drosibas josta nostradaja traumas nav gutas? Kas tas par sviestu? Pēc trieciena nav obligāti jāRPo. Abiem spēlētājiem jāvienojās vai grib skipot oocly sadursmi vai arī RPot sadursmi. Ja tu viens pats sadauzi mašīnu, tas nav jāRPo, es nezinu kurš autists ir to izdomājis, ka uz bindera jābūt tajai /do komandai. Ko es vēlos pateikt, es nesaprotu, kāpēc serveris tiek saukts par baigo roleplay serveri? Es LS-RP citiem pastāstīju par šo serveri īsumā, uzreiz ir skaidrs ka šis nav roleplay bet RPG serveris. Dari ko gribi, liec kādu niku gribi, ej rusho naudu, sēdi kautkādās organizācijās, bliez huiņu pa /f čatu, bet sodi bļeģ bargāki nekā LS-RP serverī, itkā te būtu augstāks RP līmenis nekā citur. Paši admini pat RP nemāk un bāž citus cietumā uz 3 un vairāk stundām. 

 

Tas pats DM. Labi, piekritīšu, te ir pa traku, ka sadursmes brīdī izlec no auto un sāk šaut nost. Bet ja tev ir kāds iemesls kādu nogalināt, te uzreiz bāzīs par DM uz 3 stundām. LS-RP sodi vispār nav salīdzināmi ar samp.lv tur par BH jūs vienkārši izkiko. 

ES NEREKLAMĒJU LS-RP. Es saprotu, ka te nekad nebūs RP. Es vēlos panākt to, lai adminu jailu laiki tiktu samazināti. KO TAS LĪDZĒS, KA JŪS IEBĀZĪSIET KĀDU UZ 3 STUNDĀM? Spēlētājs vienkārši negribēs te nākt atpakaļ. Jūs domājat, ka iebāžot spēlētāju a-jailā, viņš baigi mācēs RP pēc tam? Nē. Lai cilvēki izpriecājās, jo šis tāpat nav RP serveris. 

 

Te būtībā cilvēki spēlē lai varētu naudiņu sakrāt, pabraukāt ar infu, satikties ar draugiem, organizācijās tur parunāt pa /f čatu un tamlīdzīgi. Te neviens nenāk lai nopietni RPotu. Es nebraucu virsū serverim, es braucu virsū adminiem, kuri sevi uzskata par RP dieviem un bāž citus cietumā, bano par kautkādām huiņām, viņiem tas baudu sagādā. Samierinaties, ka šis ir RPG serveris un arī nav nemaz tik slikti tiem, kuri grib atnākt te ''izpriecāties''. 

 

Visticamāk es pats šeit ienākšu ik pa laikam, pietrūkst mafbizzi un terras. Vienkārši necenšaties šo serveri veidot kā tādu high RP, jo tas nekad te arī nebūs. Lai ir RPG un miers. 

 

Sveicieni visiem, kas mani vēl atcerās. :D

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Serveris netiek nomelnots, bet gan cietuma laiku sistēma un paši admini, kuri sevi uzskata par RP Dieviem. 

 

Serveris ir un paliks RPG serveris kur cilvēki nāk izklaidēties nevis RPot. 

Edited by Scofield.
Dubultposts | +2 Brīdinājuma punkti
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Izlasiju visu un piekrītu tev,tās stundas ko sēžu cietumā,tiešām ir pa ilgu...

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma punkts
Link to comment
Share on other sites

Paceļam.

Edited by Scofield.
Dubultposts | +2 Brīdinājuma punkti
Link to comment
Share on other sites

Zelta vardi un tas, tieshām ir bezjega! sedet 4-5h :D

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma punkts
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. Tās cietuma stundas reāli ir pa ilgu. Ja samazinātu cietuma laiku, viss būtu OK.

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma punkts
Link to comment
Share on other sites

tiešām arī visu izlasīju nu bļe par piemēram cs sedēt man vajag 2h ar 30 min ?? vnk to es nesaprotu un kad piemēram admini neerpo vai queso nu bļe domā viņi sēž ?? Protams,ka atbilde būs nē~!!!!! Vot lai iedod kādam sakarīgam čūbam adminu kurš zin kā tas ir sēdēt ilgi... Vnk viņi nesaprot kā tas piš arī serverim reitingu

Edited by Scofield.
Lieks posts | +1 Brīdinājuma punkts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...