• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Kodijam hph.


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : John_Caper.


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cody_Vendetta


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Karo4, Dvj lai nebūtu šitā, viņš nevar tak haxot bija admins, bet viņš ar savu hph visu terru nobugoja. Un izskatat godīgi, domāju, ka tas nekas nav, ka ping filmēju Pirms terras. Gribat tekt, ka netrāpījām, es vel palēnināju 2x, tur no muguras visu laiku viņam šāva. un zem viņa bija asins peļķe.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Haxu.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


Link to comment
Share on other sites

:DS:SD:S:D:SD:D:D:d Es visu terru nobugoju ? Ja jūs nebūtu ieslēguši hph , nebūtu šitā sūdzība <3 , protams jau pretinieki visu vainīgi ,kad jūsējais ar hph visu terru nosēdēja tas jau pox , kkpd pa to banu, ja vispār būs .

 

 

 

 

 

 

 

 

e; btw. Tev nav pierādījumi , tu man ne reizi netrāpīji :DS:D:SD;

Link to comment
Share on other sites

:DS:SD:S:D:SD:D:D:d Es visu terru nobugoju ? Ja jūs nebūtu ieslēguši hph , nebūtu šitā sūdzība <3 , protams jau pretinieki visu vainīgi ,kad jūsējais ar hph visu terru nosēdēja tas jau pox , kkpd pa to banu, ja vispār būs .

 

 

 

 

 

 

 

 

e; btw. Tev nav pierādījumi , tu man ne reizi netrāpīji :DS:D:SD;

Es netrāpīju, bet aiz muguras tev visu video šāva. :DDDDDD  Takā nevajg, te vel pa aim arī varētu uzmest.

Link to comment
Share on other sites

Es netrāpīju, bet aiz muguras tev visu video šāva. :DDDDDD  Takā nevajg, te vel pa aim arī varētu uzmest.

Neraudi pusīt , kā pats terras tik ar hph raut ārā tā jau tu ar savu čomu pirmais piesakies , te nav redzams pings ,pings izsaka visu , man varēja lagot , so go fuck your self kid .  :D_2:  :pff:

Link to comment
Share on other sites

Neraudi pusīt , kā pats terras tik ar hph raut ārā tā jau tu ar savu čomu pirmais piesakies , te nav redzams pings ,pings izsaka visu , man varēja lagot , so go fuck your self kid .  :D_2:  :pff:

Pirms terras nofilmēju pingus . Tev bija 32 :P.

Link to comment
Share on other sites

Pirms terras nofilmēju pingus . Tev bija 32 :P.

Pimrs terras , a terras laika kur ? :* Bučaz tev un tavam haxerim , neposto lieki gaidi acc lēmumu . 

Link to comment
Share on other sites

Pimrs terras , a terras laika kur ? :* Bučaz tev un tavam haxerim , neposto lieki gaidi acc lēmumu . 

mmmm Kurš posto lieki, kāda starpība, kad ? Pa 2 min neticu, ka pa 200 pings paceļas, šito nevajg.

Link to comment
Share on other sites

mmmm Kurš posto lieki, kāda starpība, kad ? Pa 2 min neticu, ka pa 200 pings paceļas, šito nevajg.

Mani ir rūteris , brālis skatījies telefona yt , pings paceļas 10sec laikā uz 200 + , testē pats ja netici , vairs nepostošu gaidam acc lēmumu , bučazz .

Link to comment
Share on other sites

Pārāk maz pierādijumi priekš hph un pings nav paņemts brīdī ,kad tas notika.

Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...