• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jon Heal - lago pc vinam? "No Hax" ?


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Santino Ross


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon Heal


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Car Explode hax?


4. Kā vainas dēļ tas notika : Sita kadra


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://www.youtube.com/watch?v=5pzn0KeNMyA

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu akls? Neredzēji kad Ricijs_Gregors uzkāpa uz motorolera un viņš sāka degt

Puika, tu visiem te saki ka tevi apmelo, tu ar galvu draudzejies?

Anyway - te ir sudziba, un tev ir hax ;) Man iemest varbut to dalju, kur tu masina sedeji un saka degt?

-Man ir pilns video, ja vaig administracija prasat ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir te patiess. To haku sauc Carboom.cs

Edited by Yamada
+6 Brīdinājuma punkti | Double Post , Lieks posts | Yamada
Link to comment
Share on other sites

Esmu pameiģinājis to hax mpsūdā.  Ja atrodas uz transporta un aktivizē to *carboom* tad tevi vnk aizmet uz blubery un nekas neuzspragst.  Ja aktivizē kad nēsi uz transportlīdzekļa un iekāpj tad arī uzsprāgst.  Sapratu kad tā ir huiņa un izdzēsu.

 

P.S. tas bija pirms 1 mēneša

Link to comment
Share on other sites

Esmu pameiģinājis to hax mpsūdā.  Ja atrodas uz transporta un aktivizē to *carboom* tad tevi vnk aizmet uz blubery un nekas neuzspragst.  Ja aktivizē kad nēsi uz transportlīdzekļa un iekāpj tad arī uzsprāgst.  Sapratu kad tā ir huiņa un izdzēsu.

 

P.S. tas bija pirms 1 mēneša

Dirshana, invaliid. Tpt seeedesi zem bana.

Edited by Yamada
+6 Brīdinājuma punkti | Double Post , Lieks posts , Biedru apvainošana| Yamada
Link to comment
Share on other sites

Atlausos vell iekomentet , tas ka tu izmanto hakus, paradi sevi no "labakas puses" - protams , bez hakiem tev nav labi spelet.

 

Lai neizteiktos uz nakamajiem postiem , ludzu administracija/moderacija liekat wp tiem ,kas pec si posta izsakas!

 

Ta vai ta te ir redzams ka tu cheatus izmanto , + varu vel iemest video par tavu aim, ja vares redzet tik labi ;)

Link to comment
Share on other sites

Atlausos vell iekomentet , tas ka tu izmanto hakus, paradi sevi no "labakas puses" - protams , bez hakiem tev nav labi spelet.

 

Lai neizteiktos uz nakamajiem postiem , ludzu administracija/moderacija liekat wp tiem ,kas pec si posta izsakas!

 

Ta vai ta te ir redzams ka tu cheatus izmanto , + varu vel iemest video par tavu aim, ja vares redzet tik labi ;)

 

 

MMM vot nēsu tik stūlbs lai AIM IZMANTOTU!  Vot šaut gan es māku jo mēs katru dienu ar draugiem ejam gang war serverī šaudīties. 

 

 

Pats nēsi te nekāds zelta gabaliņš https://www.youtube.com/watch?v=gc6dlNfbN6A&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Tur pat nevar redzet kas tev ir savis ;) , maz pieradijumu , bet pret taviem haxiem ir daudz pieradijumu.

Gribu redzet cilveku, kas saprata kurs pa tevim sava ;)

Pie tam beigas video var redzet ka es esmu no sienas nokritis, kads sakars no video?

 

P.s.

 

Gribeji vairak pieradijumus par savu haku?

Veikur apluko uzmanigi, palelinajumu iesledzu lai var labi aplukot tevi.

https://www.youtube.com/watch?v=6iSg3VuMgcA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...