• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzibu par Hakeri


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Romeo_Dreeman 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jonnys_hudini


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video redzams


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)


https://failiem.lv/u/mqcgv9k2 - šajā video karoč redzams kā Ricky_Dundee sadarbojas ar to hakeri, protams man nesanāc nofilmēt, kā viņi abi braukā un hakeris šauj visus nost.


Bet veikur ir video kur viņš parāda kā mak izmantot hakus - https://failiem.lv/u/cv4pvk9r#/


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

PAg,es nesapratu,es izmantoju hakus? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi Dundee, tad nekur es neesmu uzrakstijis ka tu lieto hakus, vienkārši tu sadarbojies ar to hakeri .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi Dundee, tad nekur es neesmu uzrakstijis ka tu lieto hakus, vienkārši tu sadarbojies ar to hakeri .

Kā jau 2. sūdzībā teicu,viņš ienāca ON,es redzēju,a viņš visus sāka vākt nost,es piegāju pie viņu un sāku runāt u.t.t,līdz nonācu tik tāli ,ka mani viņš nevāca nost,neesmu vainīgs ,ka nemākat kontaktēties ar cilvēkiem -_-

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mhm, vienā dienā ja nemaldos tu arī ar vienu hakeri braukaji un šaudijies. Bet nu lai jau paliek .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mhm, vienā dienā ja nemaldos tu arī ar vienu hakeri braukaji un šaudijies. Bet nu lai jau paliek .

Jā es atzīstu,kādreiz man CLeo mape man bija pārbāsta,tagat man nav neviena haxa ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens tagad nav teicis, ka tu esi hakojis, bet vienkārši sadarbojies ar hakeriem . Es sen vairs tādus suu nelietoju un nedomaju vairs lietot .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens tagad nav teicis, ka tu esi hakojis, bet vienkārši sadarbojies ar hakeriem . Es sen vairs tādus suu nelietoju un nedomaju vairs lietot .

Kur Servera Noteikumos ir rakstīts,ka nevar ar Haxeri sadarboties? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labi viss, beidzam rakstīties, lai admini dod savu lemumu un bano to nūblo .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā es atzīstu,kādreiz man CLeo mape man bija pārbāsta,tagat man nav neviena haxa ;)

 

Nevina haka??

 

Tikai AIM, Speedhax, un HPH :D

 

P.S. Bez WP ludzu!!! šis ir par tēmu, jo daudziem tomēr maisīja spēlēt online, un vini ir tiesigi izteikties

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...